Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Ha sz.rban vagy ne kürtöld...

"Ha sz.rban vagy ne kürtöld szét, a legtöbb ember még lapátol rád" Neked erről mi a véleményed? Igaznak gondolod?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon igaz.

De azért vannak akik megpróbálnak segíteni

2022. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek volt egy ritka régi autója, megszorult és az ismerőse akinek régóta kellett volna, "segítség gyanánt" lealkudta az árát és olcsón kivásárolta alóla!

Hogy milyen segítőkész emberek vannak!

2022. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, de viszont, ha megmondod az igazat, hogy szarban vagy, kellő önismerettel ki tudod gyomlálni azokat, akik lapátolnának rá.
2022. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindig segítettek, ha szrban voltam. Mondjuk nem is idiótákkal meg szemétládákkal veszem körül magam.
2022. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell,hogy kivel szabad megosztani.Szétkürtölni nyilván nem valami bölcs dolog.
2022. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a rosszindulatú emberekre vonatkozik, de olyan szempontból is igaz, hogy vannak akik csak leszólnak hogy ennyitől is magad alatt vagy, bezzeg ők már ezt meg ezt átélték és mégis itt vannak. Ettől pedig még sz*rabbul érzed magad.
2022. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Totálisan igaz. Az áldozathibáztatók meg idióták. A legtöbb ember a szabadidején kívül nem döntheti el, kikkel veszi körül magát.
2022. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mi a baj. Én pl. amikor koronás voltam több helyről is küldtek üzenetet, hogy ha kell elmegyek bevásárolni neked stb. Pedig nem is kértem segítséget.. Általában ha nem pénzről, túl időigényes dologról van szó, akkor érdemes kérni segítséget.
2022. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam így volt. Sz.rban voltam, szétkürtöltem, és mindenki ráharapott, hogy na itt a nagy lehetőség, lehet engem a saját önző céljaikra felhasználni. Senki se segített érdemben, olyan dologgal, ami számára is lemondással járt volna, csak ócska tanácsokkal, vagy annyival se.
2022. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon igaz. Nlunk van egy vallásfan kolléga: ő "mutatta" be, hogy amikor valakinek nehézsége adódott a munkában, ő b*ott rajta még egyet.
2022. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!