Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért változott meg most a...

Miért változott meg most a járvány alatt sok ember véleménye az oltásról, gyógyszerekről?

Figyelt kérdés

Nekem is van egy ismerősöm, régebben nagyon félt minden betegségtől, rendszeresen fertőtlenített mindent a lakásban. A gyerekeinek évente adatta be 2-3-szor is különböző oltásokat.

Most a járvány alatt teljesen megváltozott, szerinte ez egyáltalán nem veszélyes, az oltást meg akkor sem adatná be ha köteleznék rá.

De ezt sok embernél tapasztalom.


Miért van ez, hogy most elveszett a bizalom az orvostudomány és a gyógyszerek, oltások felé?

A rossz médiavisszhang játszik közre vagy tényleg egyre hülyébb lesz a társadalom?



2021. szept. 24. 08:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a vakcina is még várhatott volna, de most jön a elvileg a negyedik hullám, és most sokaknál nagy a para.
2021. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy a társadalom egyre hülyébb lesz, tökéletesen mutatja, hogy lassan 6 millió beoltott birka van.
2021. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem fordítva. Miért lenne hülye aki beoltatja magát?
2021. szept. 24. 08:33
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Olvasd el a híreket minden nap. Gyakorlatilag folyamatos önellentmondasba keverednek.

Nem kell maszk, kell maszk, nem kell maszk. Véd az oltás. Nem véd az oltás. Két oltás se véd. Három oltás kell. Negy oltás kell. Lehet keverni a harmadik oltást. Nem lehet keverni. Ezerrel oltunk de többen vannak kórházban mint tavaly ilyenkor amikor senki se volt beoltva.

5 milliót kell beoltani és nyájimmunitas lesz. 6 milliót kell beoltani, 8 milliót, 9 milliót, csak akkor lesz nyájimmunitás.

Nem szabad terheseket oltani, muszáj a terheseket oltani. Gyerekekre nem veszélyes. Oltsuk be a gyerekeket...áhh

2021. szept. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 Oké de ezek nemntények hanem csak talalgatások. Csak a média tényként kezel egy olyan mondatot mint pl: "XY nevű professzor szerint elképzelhető hogy szükséges a negyedik oltas is"
2021. szept. 24. 08:38
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem egyre hülyébb, hanem egyre több a hülye aki okosnak képzeli magát. Én, ha nem járok orvosira, nem vagyok virológus befogom a számat, és olyan emberek véleményét hallgatom meg akik értenek hozzá, nem a szomszéd néniét.
2021. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, minek tetted fel a kérdést, ha csak azt a véleményt fogadod el igaznak, amit te hiszel, és a másik oldalt meg tulajdonképpen figyelmen kívül hagyod vagy nagy ívben lesz..rod?


Ha én most azt mondom, hogy tájékozódj ezen az oldalon: [link] ellátogatsz erre az oldalra, vagy te is azt hiszed, mint jó páran, hogy az itt taglaltak kamu, konteósok..stb?


Teljesen jókat mondott a 4-es válaszoló. Túl sok az ellentmondás. Évente 2-szer van influenzaszezon, amiben éves szinten több ezren halnak meg, még sincs belőle ekkora hiszti. Pedig ott is van oltás, mégse élnek kényszerítő, zsaroló eszközökkel, hogy valaki felvegyen egy olyan oltást, ami a következő influenza szezonkor már nem ér semmit.

2021. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
ui.: még Cilike néni mondta, hogy erősítsük az immunrendszerünket C, D-vitaminnal, sportoljunk, erre most meg valamelyik nagyon okos, ha jól emlékszem Merkely, azt mondta, hogy nem bízzunk az immunrendszerünkben. El mennek a büdös fenébe.
2021. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 Én azt hiszem el amit virológus, orvos mond. És nem a szomszéd néniét aki tudni véli hogy tömegfegyver. Ahogy a hatos mondta.
2021. szept. 24. 08:51
 10/20 anonim ***** válasza:
jav: ne bízzunk...
2021. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!