Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én utálok minden levest?

Csak én utálok minden levest?

Figyelt kérdés
Alapból nem is lehet őket normálisan enni, a legtöbb ember szürcsöli a lét, ami rohadt idegesítő. És nem is lehet főételt enni utánuk, mert teljesen eltelítenek, de utána 1-2 órára meg már éhes vagyok. Illetve ez már csak személyes vélemény, de van valami bizarr abban, hogy folyadékot eszek.

2022. okt. 29. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Én egyáltalán nem utálom. Sok levest szeretek. Tyúkhús, bab, halászlé, nyírségi gombóc, sütőtök krémleves, paradicsom leves. Szerintem nagyon finomak is tudnak lenni.
2022. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Én ugyan nem utálom, de általában nem szoktam enni. Csak vendégségben vagy ilyesmi. Pont azért, mert egy főfogás pont elég egy étkezésre.
2022. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Aki nem szereti a levest az szopjon le !
2022. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Én nagyon szeretem a leveseket. Szerintem ez a korral jár, fiatalon én sem voltam oda érte. 39N
2022. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Baromi jók a levesek. Főleg, mikor beteg az ember, aztán nem bír a gyomra semmi nehezet. A leves könnyű, mégis tele van mindennel, amire szükséged van. Megajó találmány.
2022. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
Én inkább egyfajta italként kezelem a levest. Magamnak sosem csinálok, nincs rá igényem, valahogy nem látom értelmét. Ha levest eszek, akkor attól látszólag jóllakom de egy óra múlva éhes vagyok, viszont nem tudok mellé mást enni, mert eltelít. Amikor van leves pl. menüben akkor is először a főételt eszem meg, mert az lakat jól, a levest meg majd így 2 evés közt elszürcsölgetem egy bögréből.
2022. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem tudsz normálisan megenni egy levest, nem a levessel van baj. Amúgy baromi sok jó leves van, igaz mindet nem szeretem. A hideg gyümölcslevesektől (nyáron isteni) a korhelylevesen, a raguleveseken át a jó zamatos húslevesig mindenfélét szeretek.


Amúgy van valami bizarr abban ahogy a semmin problémázol, jó életed lehet ha ez a fő gondod.

2022. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Neked is jó életed lehet, ha mindenki le tudta írni normálisan a véleményét (13:02 kivételével), de neked egyszerűen muszáj volt belém kötnöd.
2022. okt. 29. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha neked ez kötözködés, mikor tényt közöltem... A semmin problémázol: ha nem szereted, nem eszed, nagy ügy.
2022. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, értelmetlen kategóriának tartom a leveseket. Az ételt rágni akarom; ha szomjas vagyok, iszom, nem ülök le bekanalazni két tányérnyi folyadékot, amiben ráadásul még puhaságok is úszkálnak. Brrrr.
2022. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!