Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Utálok dolgozni, nem bírok...

Utálok dolgozni, nem bírok egész nap talpalni a boltban rosszul vagyok amúgy is minden munkától, ugy érzem nem értek a munkához, nem tudok senkinek megfelelni. ez miért van?

Figyelt kérdés
Egész nap csak bolyongnék a városban. Elmennék fagyizni, mindig a szerelmemmel lennék, munka közben is csak rá tudok gondolni. Nem bírom ezt a munkás életet és tudom, hogy bírni kéne én sem értem miért nem bírom, mert ha meg itthon vagyok, itthon szeretek főzni, mosogatni se utálok, rendet rakni mondjuk itthon is utálok nem csak a meló helyen.

2022. jún. 22. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Sugardaddy segíthet...;)
2022. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

🍏

Kedves kérdező!


Miért van ez? Pár lehetőség.

- Szerelmes vagy.

- Nyugodt, kiszámítható környezetet részesíted előnyben.

- Mert még nem találtad meg a hívatásodat.

2022. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind igaz amit írsz. De muszály most 1 évig ugyanabban a boltban dolgoznom sajnos.
2022. jún. 22. 08:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Juniustól áprilisig kell.
2022. jún. 22. 08:27
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj meg koldulni, leülsz egy sarokra egy papírpohárral, az talán jobban fog tetszeni.
2022. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen ez a cigányélet.
2022. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Az emberek többsége így van ezzel.

Jelentkezzen aki szeret dolgozni! :D

Kitartás!

2022. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem muszáj, ha ennyire nem tetszik, hagyd ott. Vagy legalább kérj 1-2-3 hét szabadságot.
2022. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Boltban kéne dolgoznom, én is hasonlóan éreznék. (diákként próbáltam, tudom milyen, nyilván van akinek meg tetszik). Szerintem ha olyan munkát találnál, amit szeretsz is csinálni, akkor könnyebb lenne a napot kibírni.
2022. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!