Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erősen túlsúlyos hölgyek,hogya...

Erősen túlsúlyos hölgyek,hogyan fogadjátok a sértő megjegyzéseket,gúnyolódásokat,esetleges diszkriminációt?

Figyelt kérdés
A rendkívül nagy méretű nők rajongójaként nagyon zavar,mikor zsírdisznónak,hájas kocának stb.neveznek benneteket.Olyat is láttam,hogy fiatalok kinevettek egy nagyon kövér lányt,aki alig tudott felszállni a buszra.Esetleg megírnátok,milyen bántásokat kellett elszenvednetek?

2022. okt. 29. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ. Általában ha valaki beszól, úgy elküldöm a k. anyjába, hogy azt nem teszi zsebre. Egyszer a buszon megkérdezte egy öreg f.sz, hogy nem gondoltam-e már fogyókúrára. (Nem bazmeg, de most hogy mondod! Ha veled nem találkozom, hülyén halok meg!) erre visszakérdeztem, hogy ő nem gondolt-e már arra, hogy nem kéne egy utolsó büdös mocskos alkoholistának lenni és idegeneknek beszólogatni, majd ezután kb 10 percen keresztül dőltek belőlem a nyomdafestéket nem tűrő szavak rá és azt alkoholizmusára vonatkozóan, amíg le nem szállt. És örülhet, hogy nem rugdostam össze, de hát sajnos kamera van a buszon.
2022. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor te kemény vagy! Az exem,aki közel 200 kg volt nem védte meg magát.Sokszor sírt,hogy kinevetik,sértegetik.Ha velem volt,akkor ritkábban szóltak be neki.
2022. okt. 29. 14:44
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy a dagadt nőkhöz ez a mocskos undorító stílus is társul, mint amit itt a ketteske válaszoló is bemutatott, de nyilván gyűlölik az egész világot a kinézetük miatt és ezért lesz ilyen eltorzult lelkiviláguk is.
2022. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A 2-es valóban vulgáris volt,de az általánosítás sántít.Szerintem a túlsúlyos nők zöme inkább szomorú a sértegetések miatt,bántja őket a cikizés.Legalábbis én ezt tapasztaltam.
2022. okt. 29. 15:02
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek a négyes válaszolóval. A szomszédunk is 150 kg-os nő, árad belőle a gyűlölet, és a rosszindulat, és gusztustalanul irigy is. Nekem például soha nem köszön, pedig előre köszönök neki. Gondolom azért, mert én 50 kg és csinos vagyok.
2022. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem amit írsz,de biztos nem ilyen minden kövér nő.Nekem volt pár ilyen alkatú kedvesem,mindegyik kedves,aranyos volt.
2022. okt. 29. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert ők biztos jól érezték magukat belül. De sokan nagyon meg vannak keseredve a súlyuk miatt, lásd kettes válaszoló.
2022. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van.Szerintem akinek van olyan társa,aki kövéren is szereti,az másként viszonyul az emberekhez.
2022. okt. 29. 20:50
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Hála az égnek sosem találkoztam olyannal hogy valaki (főleg egy idegen) a súlyom, vagy egyéb tulajdonságaim miatt beszóljon. Lehet volt akkora szerencsém hogy elkerültem eddigi életem során minden kötekedő és rosszindulatú embert, fogalmam sincs.
2022. okt. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!