Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne csak...

Mit tegyek, hogy ne csak elrohanjon mellettem az élet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 évemből semmit nem tudok felidézni. Na jó, volt 1-2 olyan nagyon-nagyon kiemelkedő pillanat, ami megmaradt, de azoktól eltekintve teljesen egybefolyik minden. Pedig azt sem mondanám, hogy minden napom ugyanaz, igyekszem időt szakítani a szórakozásra, és új dolgok kipróbálására. De ugyanez van az iskolában. Bemegyek, és arra ocsúdok fel, hogy mehetek haza. Mintha átaludtam volna a napot. Pedig jegyzetelek, figyelek, és nevetek a többiekkel, szóval nem bambán bámulok a semmibe. Ugyanez a karácsonnyal. Olyan érzésem van, mintha tegnap raktam volna el a fát, és nemsokráa vehetem elő megint. De komolyan. Mi az istent lehet ezzel kezdeni? Egyre jobban kétségbe vagyok esve, hogy valami komoly bajom lehet-e.

2022. nov. 3. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy idosebb leszel még gyorsabban fog telni az ido
2022. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Élvezd! Csinálj programokat. Akár csak spontán szállj fel egy vonatra, menj el vele valahova ahol még soha nem jártál, ez is egy élmény.
2022. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

ÉLJ!


- Legyen egy szenvedélyes hobbid, ami társasággal, kalanddal, élménnyel jár! Pl.: vadászat, sportlövészet, túrázás, ...

- Legyen csajod/pasid. Egy érett, tapasztalt személy, akivel megéled a szenvedélyes vad szexet, és az érzéki szeretkezéseket!

- Igyekezz összekötni a hasznos és élvezetes dolgokat! Pl.: Kell melózni? Szereted a motorokat? Akkor olyan melót keress, ahol motorozhatsz!

2022. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek céljaid, és azokért minden nap tegyél is, hogy közelebb kerülj hozzájuk. Nekem is volt ilyen időszakom, tudatosítani kellett, hogy milyen időtöltésnek nincs semmi értelme, max abban a pillanatban esik jól, és milyen tevékenységgel, hobbival, melyik elvállalt munkával teszek hozzá az életemhez, ami kétségtelenül véges.
2022. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor aláírtam valamit, és 2021-es dátumot írtam. Egy idő után már nem érdekel az idő múlása
2022. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az tényleg sokat segít, ha van valami hasznos hobbid, társaságod.
2022. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Walter Mitty titkos élete című filmet!
2022. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!