Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nyernétek a lottón pl...

Ha nyernétek a lottón pl eurojackpot ti is folyton csak innátok?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne semmi munka csak szórakozás. Pia, nők, utazások. Legfontosabbsk. Nekem ez lenne az élet. Mindig telne sörre.

2022. okt. 29. 20:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%

Befektetném az összeset hogy később termelő tevékenységet végző vállalkozásom legyen.

Magyarul a pénzből még többet csinálnék,.

Semmi utazás, semmi rokonoknak adás,semmi luxus, az egész menne a cégekre.

2022. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Nekem most is telik mindig sörre.
2022. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, pont így lehet pár év alatt elverni az összes pénzt és aztán az utcán koldulva kikötni...


Én is befektetném, illetve vállalkozást indítanék.

2022. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

Nem, mivel nem nagyon iszok. Utazni sem szeretek, max évente 1-2szer.


Vennék egy nagy luxusházat a Balaton-felvidéken, szolival, szaunával, és medencével. Keresnék 2-3 nőt, akit odaköltöztetnék. És így élnénk hárman, négyen szépen harmóniában. Tehát gyakorlatilag megcsinálnám a Playboy-villát kicsiben.:)

2022. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Áh, mindig a hlyék nyernek! :(
2022. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Passzív befektetéseket csinálnék. De olyat nem amivel dolgozni is kell. Vagy csak nagyon kevesett.
2022. okt. 29. 20:36
 7/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nyertem, igazából én nem hiszek a lottóban. De most olyan magas az eurojackpot nyeremény hogy majd veszek. De tényleg nem hiszek benne.
2022. okt. 29. 20:37
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
nem, a folyamatos ivás hamar maradandó egészségkárosodást, majd halált okoz, így ki se tudnám élvezni ezt a nagy mennyiségű nyereményt
2022. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Tele van a lottó története olyan ostoba lúzerekkel, akik pár év alatt elitták és ekurv.zták a nyereményüket. Hajrá, nyomassad, ennél szánalmasabb embertípus szinte nincs is.
2022. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Én először elköltöznék valahová jó messzire, csak aztán rúgnék be. Aztán elkezdeném megvalósítani az álmaim, lassan, egyedül. Ahol most lakok (falu) nem tudom, ha egy új mosógépet veszel már arról is faggatni kezdenek, hogy honnan volt rá pénzed.
2022. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!