Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor volt sorkatonaság, ti...

Amikor volt sorkatonaság, ti hogyan úsztátok meg a sorozást? Apukám és nagypapám pl. orvosi papírral, magas vérnyomás, illetve egyéb pszichés dolgokra hivatkozva tudták megúszni, csak az érdekesség kedvéért kíváncsi vagyok más hogy úszta meg.

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Beiratkoztam valami iskolába, tanulói jogviszony miatt már nem vittek el.

Ezt megcsináltam 3x is, aztán megszűnt a katonaság :D

2022. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
68%
Apám focizott, épp szétrúgták a térdét amikor a sorozás volt, műtötték, így megúszta.
2022. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy. Bevonultam.



38F incel

2022. nov. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, 2x külföldön voltam, harmadik hivora bevonultam.

Utanna meg maradtam 15 évet mint szerződéses.

2022. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem úsztam meg, bevonultam mert azt hittem jó lesz..kiképzés, harcászat, lövészet ilyesmi. Sajnos egy rakás sz@r volt. 0 kiképzés,lőttem 6db lőszert, értelmetlen, unalmas szolgálatok, alkesz ht-k, félhülye tisztesek.Életem legrosszabb időszaka volt, semmi jóra nem tudok visszaemlékezni.
2022. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dadogok és ideges természetű vagyok. Emellett középsulis koromban voltam kezelve tinédzserkori depresszióval. Így, amikor 19 évesen, 2001 őszén sorozáson voltam, E kategóriát (teljesen alkalmatlan) kaptam.
2022. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!