Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek azzal amikor...

Egyetértetek azzal amikor valaki így nyilatkozik? Arról hogy nem akar sokáig élni és meg is indokolja hogy miért, engem nagyon meg szoktak győzni

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy példa cikk amit most találtam, de több embert is hallottam már igy nyilatkozni, tudnék linkelni mást is

Engem borderline szemelyisegzavarral diagnosztizáltak, aminek az is a tünete hogy egy percenként változik a vélemény/hangulat és ha olvasok valamit azonnal elkezdek úgy gondolkodni mint az illető


Nekem nem is lehet gyerekem, genetikailag depressziós vagyok, szinte minden nap vannak pánikrohamaim(most is lábon hordom ki)


Nem megérthető hogy valaki maximum csak fiatalon tudja valamennyire élvezni az életet? Főleg ha nem lesz gyereke és nincs akiért felelősséget kellene vállalnia…

Nekem volt már hogy pszichiáter mondta hogy NEM tud rajtam segíteni

Amikor egy ilyen cikket olvasok úgy érzem hogy nekem a 30 év elég volt, főleg hogy a pánik miatt szívproblémáim is vannak


Ott van Domján Eszter, ő i megmondta hogy neki a 40 év elég volt es meg is tette, amióta 2 éve rátaláltam, minden nap rajta jár az eszem.

Nem az az értelmes aki igy gondolkodik?


2022. nov. 5. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pl. max 50 éves koromig szeretnék élni, nem akarok öreg, szottyadt vénasszony lenni, ágyban fekvő életképtelen meg pláne nem. Inkább haljak meg fiatalon, mint hosszas szenvedések közepette. De szerintem amennyit idegeskedek folyamatosan, hamar el fog vinni egy agyvérzés vagy szívroham.
2022. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 50-60 éves koromig.

Nem akarok senki terhére lenni.

2022. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!