Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért rak fel sunyi...

Sok ember miért rak fel sunyi módon hibás dolgokat hirdetni?

Figyelt kérdés

És még a telefonba se nyőgi bele, hogy rossz, hanem amikor ott van az ember, akkor: ja, azt elfelejtettem mondani, hogy.....

Ilyenkor nem fél az illető, hogy odamegy egy melák 150 kilós kopasz állat, és leszedi az állkapcsát pl?

És ez nem c.gányokkal volt, hanem szép fehér Magyar emberekkel.


2022. nov. 6. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert így több rá az esély, hpgy megveszik.

Illetve nem kell félnie, ha valaki meg akarná verni, rendőrt hív.

2022. nov. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 addig még oda ér a rendőr, jól elverik.. :D
2022. nov. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem érzi, hogy neki felelősséggel is kellene valamiért is tartoznia.
2022. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kihasználják, hogy a másik nem feltétlenül tudja, hogy az árú hibás. Én pl. benne vagyok egy korcsolyás adok-veszek csoportban. A profi koriknál egy amatőr nem feltétlenül tudja, hogy mi a selejt. Pl. sokan vesznek 6-7 évesnek első korit. Eredeti ár 25 000 Ft és adja 20 000 ért, betört, elhasznált pengéjű vackokat. Nem mindenki, de gyakori. Ha valaki ilyen tipikus lehúzós akkor nagyon rosszul lehet járni. Én azt javaslom, hogy használtan csak akkor vegyen valaki bármit is ha ért a dologhoz és feltudja mérni az árú állapotát.
2022. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mert így azt gondolja hogy több eséllyel tudja eladni, vagy ha csak kis hibája van, hátha nem veszed észre hogy hibás és megveszed úgy is, ő meg boldogan eltűnik a föld színéről a pénzeddel.


Az ilyennek csak azt kívánöm őt is verjék át ugyanígy.


Egyébként pont az ilyenek miatt is utálok használt dolgokat venni, mert nem képesek az emberek őszinték lenni azzal kapcsolatban amit árulnak. Én amikor neten árultam mobilt/órát amikor komolyra fordult a dolog valakivel, mindig körbefotóztam az összes karcolást rajta, hogy ne érje meglepetés a vevőt, mert én is rühellem amikor kiderül hogy amúgy nincs is olyan jó állapotban valami mint amilyennek hirdetik, és mivel én nem lépek le, úgyis visszaposta lenne belőle, annak meg nincs értelme hogy oda-vissza tornáztassak egy cuccot.

2022. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!