Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gondolkodású valaki?

Miért ilyen gondolkodású valaki?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam mondja, hogy milyen rossz ebben az országban minden. Erre azt válaszolom, hogy tanuljon németül úgy mint én, költözzön el. Ő nem tanul semmit, nem tud tanulni stb ezeket mondja. Akkor miért panaszkodik?
2022. nov. 7. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nyekereg. Lusta. Mint a legtöbb ember. Nincs valódi probléma, illetve még nem elég motivált. Mindent akar, kivéve tenni valamiért.
2022. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
Azért, mert az emberek telhetetlenek. Ha valamit akarnak, adja meg neki valaki. De ha már a kisujját is nyújtania kellene, akkor meghátrál. Sokkal egyszerűbb panaszkodni, mint tenni is valamit. Az ilyen emberek nem tudom miért gondolkoznak így, sohase értettem ezt.
2022. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Panaszkodni könnyű, a problémára megoldást találni, vagy más módon letudni nehéz.


De sokan belenyugodnak abba ha valami rossz, és sokszor nem értik hogy van kiút, nem értik hogy tehetnének ellene, vagy ha igen akkor nem akarnak.

2022. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ilyen csak panaszkodik, de változást nem akarnak. Még sok ilyennel fogsz találkozni.
2022. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha angolul jól tud, literálisan bárhová el tud költözni, miért is kéne németül tanulnia? Ja, és az 'angolul jól tud' azt jelenti, hogy tud kommunikálni, nem azt, hogy 100%-ra írja a szódogát, amiben nálunk olyanokat kérdeztek, hogy "pörkölt sós mandula" angolul... Soha nem találkoztam még ezzel a szóval, viszont önszorgalomból megtanultam plusz két nyelvet (japánt, és oroszt), el nem tudod képzelni, milyen lehetőségeket nyitottak meg előttem. Ha külföldre megyek (tervezek majd kiköltözni, mert szerintem is retek ez az ország), elég angolul tudni. Most épp arabul tanulok, mert miért ne.
2022. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!