Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a mentség arra, ha vki...

Mi a mentség arra, ha vki minden üzenet elolvas, de csak napok múlva reagál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a világon a legnagyobb probléma, de engem nagyon bosszant. Nem várom el senkitől, hogy azonnal válaszoljon, dolgozhat, autót vezet, stb. De az tök furcsa, hogy elolvasni van ideje az összes üzenetet, sokszor azonnal, de válaszolni majd csak 4 nap múlva ér rá. Nem illene anyit írni a másiknak, hogy pl Bocsi, később..., vagy: 5 nap múlva tudok írni. Ennyit még a buszra várva is meg lehet oldani. Kinek mi a véleménye erről a stílusról?

2022. nov. 7. 19:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyunk haragban, semmi ilyen.
2022. nov. 7. 19:59
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Van, hogy én véletlen rákattintok az üzenetre, és azt elolvasottnak nyilvánítja.

Meg nem fontos dolgokra meg nem reagálok rögtön.

2022. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehet véletlen nyom rá és igazából el sem olvasta hanem akkor olvasta el mikor válaszol is magyarán napok múlva vagy tényleg elolvassa csak úgy van vele ráér az a válasz.Tőle kell ezt megkérdezni mert így erről nem lehet véleményt mondani.
2022. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hiszen sokszor én is van, hogy 1-2 nap múlva válaszolok. Mondjuk 4-5 nap már elég fura, velem ilyen eddig talán 2-szer fordult elő, hogy 4-5 nappal az üzenet érkezése után válaszoltam. Persze bocsánatot kértem. De 1-2 nap szerintem még belefér, és nem kell megmagyarázni sem. Nyilván ha sürgős ügyről van szó, én is mihamarább válaszolok és a másiktól is ezt várom el.
2022. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem ér rá pl. dolgozik, családja van stb.
2022. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
A mai világban elég vicces, ha valaki legkésőbb egy napon belül nem válaszol, főleg úgy, hogy az emberek nagyrésze napközben ha elfoglalt is, de egy párszor úgyis ránéz a telefonjára.
2022. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert az üzenetek nem fontosak, email-re se válaszolsz azonnal. Aki akar valamit, az felhív és egyből megkapja a választ.
2022. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A Nem ér rá az elég gyenge kifogás. Elolvasni ráér? És nem novellát várok válasznak, csak igen/nem kb. Nem is abban a pillanatban kell válaszolni, ahogy megkapta, de szerintem elég taplóság, hogy elolvasni van időm, de a választ már leszarom. Mindenkinek köszönöm, én zöldeket nyomtam.
2022. nov. 15. 16:06
 9/9 _Cherrybomb_ ***** válasza:
Véletlen nyitotta meg, elfelejtett válszolni. Hosszabban szeretné kifejteni a válszát, de valami közbe jött és csak másnap tud válaszolni. Munkában/tanórán van, ha leveszed a fényerőt és rákukkantasz, hogy mit írnak neked az nem olyan feltűnő, de ha elkezdesz gépelni az már fleo kicsit. Nem olvasta végig az üzenetedet, mert nem volt rá túl sok ideje és elfelejtett válaszolni rá. Vagy csak nem szeretne rá válaszolni
2022. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!