Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet olyan kifejezetten...

Lehet olyan kifejezetten kövér nő,aki elfogadja magát túlsúlyosan,esetleg még jól is érzi magát így?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom,hogy a legtöbb nagyon kövér nő nem tudja magát elfogadni.

Viszont több olyan,főleg külföldi kövér nőt hallottam nyilatkozni,hogy kövéren szereti magát,esze ágában sincs lefogyni.Állítólag van,aki direkt hízik még.Ti hogy érzitek,gondoljátok ezt?



2022. nov. 8. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet.


Amúgy persze kérdés, számodra mi a kövér.

2022. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
150 kg+-ra gondoltam.
2022. nov. 8. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a mozgalmat.Úgy érzem nálunk a kövér nők sokkal kevésbé tudják magukat elfogadni,mint külföldön.A környezetemben akin van + 5 kg,már lekövérezi magát,s fogyókúrázik.
2022. nov. 8. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem nálunk a kövér nők sokkal kevésbé tudják magukat elfogadni,mint külföldön.A környezetemben akin van + 5 kg,már lekövérezi magát,s fogyókúrázik."

. Ez a kettő hogy függ össze? Akin van 5 kg felesleg, az már kövér?

2022. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem logikus.Az a nő érzi magát kövérnek,akin van 5 kg+. Persze tudom,hogy a sovány nők jönnek be a férfiak zömének.Én nem tartozom közéjük.....
2022. nov. 8. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

"aki elfogadja magát túlsúlyosan,esetleg még jól is érzi magát így?"


Lehet van ilyen nő és jól érzi magát, sőt még büszke is magára, de csak addig ameddig nem kezdenek előjönni az első egészségügyi problémák!

2022. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
El lehet jutni a tagadás olyan szintjéig, hogy még örüljenek is neki, de ez semmi esetre sem egy egészséges gondolkodásra vall.
2022. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!