Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gratuláltok az eurojackpot ma...

Gratuláltok az eurojackpot ma esti nyertesének, aki 120 millió eurót,48 milliárd ft-ot nyert?

Figyelt kérdés
Vagy irigyek vagytok rá?
2022. nov. 8. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy irigylem,gratulálni nem fogok.
2022. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
jó neki, adhatna belőle
2022. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező! Megmondanád nekem, hogyan hívják az illetőt, és hol lakik? A pontos címe kellene. Becsöngetnék hozzá, hogy kezet rázhassak vele, és jó egészséget kívánjak a nyeremény elköltéséhez.
2022. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
En akartam nyerni
2022. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amugy nem magyar nyert a fonyeremenyt, de van aki megnyerte a felmilliardot
2022. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem érdekel. Az én életemet semmilyen módon nem befolyásolja az, ha valaki más penzt nyer.
2022. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Irigylem, bevallom. Gyulolom az eletet, egyetlen milliard mar levenne az elet zomenek terhet a vallamrol, hogy mashogy elhessek, de en olyan vagyok, hogy egy sportszeletet sem tudok nyerni, nemhogy akar 50 milliot skandinav lotton vagy tobbet otoson vagy hatoson. Szoval igen, nagyon irigylem, hogy ha nem szall el magatol vagy orul meg, akkor ezentul a sajat es a kovetkezo osszes utodjanak elete is haboritatlan anyagiakban, nem kell idegeskednie miatta es figyelnie, mire kolt. Ettol nem kell palotaba koltoznie, de lemegy a teher...
2022. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!