Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha felfedeznél egy...

Mit tennél ha felfedeznél egy találmányt ami milliárdossá tehet?

Figyelt kérdés
2022. okt. 24. 06:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Akkor meggazdagodnék belőle és nem dolgoznék soha többet.

Senkinek sem szólnék arról, hogy gazdag lettem és nem is adnék pénzt senkinek.

2022. okt. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozátst indítanék, mert előbb utóbb elfogynak a milliárdok ha nagy lábon élek.
2022. okt. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen feltaláló formáknál a pénz huszad rangú dolog.

Ismertem nagyon tehetséges programozót, több céget fellendített a tudásával, egy egérlukban lakott a belvárosban, szakadt ruhákban járt, elég nagy rendetlenségben élt.

2022. okt. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, mi az. Ha meg tudok csinálni belőle egy prototípust magamtól, elkezdenék építeni olyan kapcsolatokat, akik érdekeltek lehetnek ebben. Ha nem, akkor kellene tőke. Senki sem dolgozik ingyen az én szaromon, bármennyire is ígéretes.


Érdekes lehet szabadalmi bejelentésen is gondolkodni

2022. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szabadalom nem lehet hisz felfedezésről van szó szabadalmaztatni pedig csak azt lehet amit feltalált az illeto
2022. okt. 24. 07:21
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sok pénzem lenne, amit értelmesen elköltenék.
2022. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szabadalom nem lehet hisz felfedezésről van szó szabadalmaztatni pedig csak azt lehet amit feltalált az illeto"

. Most akkor az a kérdés, mi lenne, ha felfedezném valaki más profitábilis találmányát, és az erkölcsi dilemma, hogy ellopjam-e?

2022. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem úgy van hogy feltalálsz valamit és lesz pénzed. Az úgy van hogy ELŐSZÖR van pénzed, feltalálsz valamit és még több lesz. Sőt, ami méginkább szokásos, hogy van pénzed, egy ismerősöd feltalál valamit amit elmond neked, te még gazdagabb leszel ő meg kb ugyanolyan marad.
2022. okt. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Szabadalom nem lehet hisz felfedezésről van szó szabadalmaztatni pedig csak azt lehet amit feltalált az illeto"


. Most akkor az a kérdés, mi lenne, ha felfedezném valaki más profitábilis találmányát, és az erkölcsi dilemma, hogy ellopjam-e?



Profitibilitasrol nem írtam az vagy van vagy nincs.

Az ellopása pedig azon múlik hogy a szabadalom lejárta előtt vagy után fedeztem e fel.

2022. okt. 24. 07:56
 10/21 A kérdező kommentje:

" Az nem úgy van hogy feltalálsz valamit és lesz pénzed. Az úgy van hogy ELŐSZÖR van pénzed, feltalálsz valamit és még több lesz. Sőt, ami méginkább szokásos, hogy van pénzed, egy ismerősöd feltalál valamit amit elmond neked, te még gazdagabb leszel ő meg kb ugyanolyan marad."


Így van egy felfedezéstől feltalálástól senkinek nem lesz pénze és elég ritka az amikor a feltalálónak felfedezőnek van pénze a találmányának vagy annak amit talált a hasznosítására.

2022. okt. 24. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!