Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki melyik hónapot utálja a...

Ki melyik hónapot utálja a legjobban?

Figyelt kérdés
Én a novembert. Az évfordulónkon kívül nincs benne semmi jó, szerintem a legundorítóbb hónap.... 2 éve még ennyire se szerettem, mint most. Második helyen a január áll nálam, harmadikon pedig a február.

2022. nov. 9. 16:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Talán az augusztust. Semmi sem történik olyankor, cserébe borítékolható a pokoli meleg, június-júliusban legalább elvétve van még normális idő (bár egyre kevésbé).

A decembert se szeretem túlzottan, akkor van a legsötétebb átlagban, és tele van ünnepekkel, ami melegágya az állandó veszekedésnek, idegbajnak. Plusz a szilveszterrel ér véget, ami az ünnepek közül a leginkább gyűlölt nálam.

2022. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Január,február,ezeket nem annyira kedvelem,mert már elmúlt az összes ünnep és még mindig tél van:-))az áprilist se kedvelem annyira,mert szeszélyes az időjárás.
2022. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A meleg nyári hónapokat nem szeretem mert egyre elviselhetetlenebb a forróság.Amúgy ha nem történik semmi rossz az életemben nekem mindegy milyen hónap van alapjáraton.
2022. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

December.

Hideg, sötét, legtöbbször esős.

Meg én nem szeretem a karácsonyi agybajt (se előtte a tömeget meg a nyenyerét a boltokban, se magát az ünnepet, 3 napig nincs nyugta az embernek, brr.)

Egyedül a szilvesztert szeretem, részben azért mert lezárja a decembert, és kezdődik az év jó része (ami november végéig tart számomra). :D

2022. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
július. Olyan meleg van hogy megmozdulni se lehet, az ember legszívesebben csak bedőlne meztelenül az ágyába és aludna, de a forróságtól azt sem tud. A természet ki van halva, száraz és szúrós minden. 5 percenként vehetnék fel új ruhát mert sz*rrá izzadom magam és 10 percenként járok pisilni a 4,5 liter víztől.
2022. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Amelyik épp van.
2022. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Január. Borzasztó hosszú, sötét, komor, hideg és messze van még a tavasz. Az élet iróniája, hogy januári vagyok. A legutáltabb napom pedig a hétfő és igen, hétfői napon születtem. Cheers.
2022. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én az augusztust gyűlölöm. Azért, mert nagyon-nagyon fulladt levegő van, és izzadok, mint állat, hiába egy pólóban vagyok.

A leg rohadtabb napom a héten a hétfő. Nagyon nem szeretem. Talán még gyerekkoromból maradt rám ez a hétfőellenesség, mert mindig kolis voltam, és akkor menni kellett. A kedvencem természetesen a csütörtök, meg a péntek. A Csüti azért, mert akkor már lehet érezni a pénteknek a szagát, és az jó! :)

2022. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A Májust utálom a legjobban. A tavaszi allergiám ekkor a legintenzívebb, két-három héten keresztül az orrspray a legjobb barátom. Aztán ilyenkor van az érettségi időszak is mikor látom a sok végzős diákot ahogy ünneplőben szaladgálnak az iskolák környékén és ez eszembe juttatja folyton az idő múlását. Pedig csak 30 vagyok. :D
2022. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában a December nem is vészes, inkább a január-február-március időszak. Szar az idő, rövidek a napok.


Én mondjuk szeretek kint lenni, túrázni, nyáron simán megyek 40 fokban is. Plusz nyáron akár munka után is el tudok menni ide-oda még világosban, hétvégén is nem kell korán kelni, viszont este 8-9 körül is kint lehet még lenni. Ilyenkor meg 4 után sötét van, pedig még ott az egész délután, meg este.


Mondjuk a nyáron sokat segít, ha van klíma.

2022. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!