Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kerültél már hazugságok...

Kerültél már hazugságok csapdájába? Vagy ismertél olyant aki?

Figyelt kérdés
Milyen érzés, és mi volt a téma ami miatt belekényszerültél?

2022. nov. 9. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki eleg kreativ jol hazudni azzal mem tortenik ilyen. Felsz hogy kideul egy hazugsagod?
2022. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Én már csak annyit mondok, hogy "színház az egész világ" és aki nem veszi észre, az nagyon ostoba.
2022. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak akik olyan jól hazudnak, hogy saját maguk is elhiszik amit mondanak. A hazugságvizsgálót is simán átverik.

Vannak erre szakosodott szakemberek plusz gépek, pl. gyilkosok, pszichopaták miatt, de az ilyenekről tényleg nehéz megmondani, hogy mikor mondanak igazat. Profik

2022. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Egy házibuliban megdugtam hármasban egy haverom nőjét, mert a sajátom nem akart dugni. Egy másik haverom szerelmes volt a haverom nőjébe, de mivel őt nem hívtuk meg a szexpartiba, így elkezdett köpni a barátnőmnek. Ő kérdőre vont, én meg tagadtam mindent és a nő pasija is falazott nekem, így megúsztam az egészet. Aztán végre lefektettem az eredeti csajt is, de rettenetes volt az ágyban, úgyhogy dobtam a haver nőjéért, akivel közben végig kavartam. Túlságosan rajongott értem és mindig csak bundáskenyeret sütött, úgyhogy végül őt is dobtam a következő barátnőmért, de onnantól 16 éven keresztül minden egyes nőmet megcsaltam vele.

Ma már lenyugodtam, a feleségemmel nyitott házasságban vagyunk. És igen, az első numera a haverom nője volt, akivel annyi mindent átéltünk.

Imádlak, Katus!

2022. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hazugság csapdája amikor fejben kell tartanod hogy kiknek mit hazudsz ugyanarról a dologról, és következetesen kell tovább szőnöd a hazugságot mert különben kiderülne. És a személyes környezetedben napi szinten.
2022. nov. 10. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Sz/r volt mindkét oldalon
2022. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!