Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Már kiszabadult egy párhuzamos...

Már kiszabadult egy párhuzamos emberiség a Föld karmikus adósságainak csapdájából?

Figyelt kérdés

Ami fent az lent is és fordítva. Ha belenézel a lelkedbe és a körülötted levő levő emberiségbe, amely körülvesz a politikában, tudományokban, anyagiasságban, embertelenségben rájöhetsz hogy hatalmas bajban vagy te, aki vissza fog születni ide és hatalmas bajban van maga az emberiség is.


Egy mesterkorcs, ha jól vettem ki a szavaiből a címét azt mondta egy előadáson, hogy egy párhuzamos emberiség már kiszabadult ebből a hatalmas karmikus csapdából, amit kibogozni szinte zseninek kell lenni, hogy megoldja valaha az emberiség. Lehet igaza van? Ha viszont nekik sikerült, nekünk is fog? Lehetséges? Van rá remény?


PÁRHUZAMOS UNIVERZUMOK : A fizikusok Schrödinger macskájának egy lehetséges magyarázata szemléletesen. A kvantumfizika szerint amíg nem figyelünk meg egy részecskepárt, addig az minden lehetséges állapot felvesz. Amikor megfigyeljük egy állapotba összeugrik valamiért, viszont a másik állapot ezzel eltűnik. Senki sem tudja miért. Lásd a macska élő vagy halott lesz. A párhuzamos univerzumok hipotézise szerint viszont mindkét állapot megvalósul csak eltérő univerzumban. Ha itt életben marad és örülsz, akkor a másikban megdöglött. Viszont ha nem vagy szerencsés és itt pusztult el a macska, akkor egy párhuzamos univerzumban életben van.


Egy spirituális GURU azt az üzenetet kapta felsőbb entitásoktól, hogy a párhuzamos univerzumunk, akikkel álomban képes vagy kommunikálni már megoldották ezt az emberiséget kelepcében tartó karmikus adósságot és ki is tudtak jönni. Most az aranykorban élnek. Ezt kellen nekünk is csinálni. Vajon ez reményt adhat? 24 percnél mondja https://www.youtube.com/watch?v=MtRP6dl6Slc



2022. jan. 17. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2022. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Jászjákóhalma.
2022. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Ő valójában egy "mester coach" és igen, több spirituális mester is az általa felvázolt álláspontot vallja. Azt mondják, hogy a két párhuzamos univerzum hasonló tempóban fejlődött, egészen az első világháborúig. Szerintük, a másik világban elkerülték a világégést és technikailag valamint spirituálisan is messze előttünk járnak már. :)
2022. jan. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Onanizàlàs.
2022. jan. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam mester coachra, hiszen ez keverék szó. Azt hittem ezt a szó együttes "mászterkócsnak" ejtenék. Valami Sumér, ősmagyar szóra gondoltam.


Akkor ezek szerint van még esélyünk?

2022. jan. 23. 14:56
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem érdemes ilyen fantáziadús ezó-scifi elméleteken pörögni, mert a mi életünk szempontjából mindez teljesen lényegtelen.


Vagy te másképp indulsz el reggel otthonról, ha úgy tudod, hogy "Schrödinger emberisége" megoldotta a Nagy Kérdést?


Ráadásul, ha a végtelen párhuzamos világok bármelyikébn bármi is megtörténhet, akkor ugye olyan emberiség is létezik, akik nyersen eszik egymás fejét, meg olyan is, ahol mindenki Mozart stb stb stb. Ez az egész témakör teljesen értelmetlen és csak szellemi szétszóródást okoz.

2022. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

Már kétezer éve van lehetőség erre nálunk. Csak egy út visz ki innen és ez bárkinek a rendelkezésre áll. Szűk ez az út, szűk a kapuja is, de kivisz.

Erről szól a Biblia.

2022. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
42
2022. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 NTBS ***** válasza:
15%
Nem, mert nincs nyoma párhuzamos emberiségnek. Korábbi emberiség esetleg.
2023. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

9-es, van nyoma a párhuzamos emberiségnek. Aki olvassa a Bibliát, az megérti ezt. Aki olvassa a Bibliát, az tudja, hogy minden elmondott Mi Atyánk után átcsusszanunk egy kicsivel jóbb világba.

9-es! Te ilyen hiszem, ha látom típus lehetsz. Mond, mi nyoma van a nitrogénnek? Én nem láttam soha, a szagát se éreztem, pedig mégis a levegő 70 %-át alkotja. Elhisszük, mert azt mondják, azt tanítják. Isten erejét pedig csak a magad számára korlátozhatod be, attól még végtelen marad.

2023. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!