Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok a legszebb, de...

Nem vagyok a legszebb, de ronda sem vagyok, akkor miért piszkálnak felnőtt férfiak?

Figyelt kérdés

30N vagyok, és vannak férfiak, akik azt mondjàk, hogy nem lennének velem, csúnya vagyok, nem vagyok elég szép, vagy stb, és beszólogatnak... Mondjuk ezek a férfiak inkàbb gyerekesek. Egyébként van élettàrsam, úgyhogy engem nem érdekelnek, mint férfi, viszont az nagyon zavar, hogy piszkàlnak. Nem vagyok kihívó, sőt, semmilyen nem vagyok, egy teljesen àtlagos nő vagyok. Munkahelyen teszik ezt egyébként, olyan helyen dolgozom, ahol sok a férfi.


Hogy tudnàm ezt kivédeni? Vagy miért csinàljàk? Semmi különös nincs rajtam egyébként, 160cm vagyok, 55kg, szóval kövér sem vagyok, szerintem az arcom sem csúnya.


Kérlek, hogy normàlis vàlaszokat írjatok, a kérdés nem provokàció, ez egy létező probléma. Köszönöm :)


2022. nov. 11. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

"nem lennének velem, csúnya vagyok"


Nyugodtan szólj vissza nekik, hogy "Nyugi, nem vagyok a te lottyadt f...odra rászorulva, mert van élettársam."


Esetleg tedd hozzá ezt is:

"De ha egy lakatlan szigetre veled kettesben kerülnék oda, alighanem inkább a hím orangutánt választanám, mint téged."

2022. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg ilyen tapintatlan bunkó van. Ráadásul a legtöbb úgy néz ki, mint egy rakás szr. Nyugodtan szólj vissza nekik.
2022. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, milyen kontextusban tudják ezt veled közölni. Mész a folyosón, és utánadkiabálják? Így látatlanban azt mondom, hogy tényleges közeledési szándék nélkül túl intim kapcsolatba kerülsz a férfiakkal, ezért védekezésképpen bedobják ezt, hogy meglegyen a haveri hangulat.
2022. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!