Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg a magyar lányok a...

Tényleg a magyar lányok a legszebbek?Ha igen,akkor hol vannak?

Figyelt kérdés

Szoktam mostanában a Youtube-on "Walking tour" videókat nézni,aki nem tudná esetleg ezek azok a videók amikor valaki sétál egy városban és azt felveszi egy kamerával a saját szemszögéből.


Namármost az orosz-ukrán háború apropóján elkezdtem nézni Kiev és Moszkva videókat is.


Most éppen egyik Moszkvát megmutatót kezdtem el de...


Te jó ég!!!


Mennyi,de mennyi szép, csinos nő van ott!


Ez egy 3 órás videó.Az első 7 percben(elég azt is megnézni) is már annyi van,hogy alig tudom megszámolni...


Link: https://www.youtube.com/watch?v=0zeqQh6ECgU


Mondja meg valaki bennfentes Budapesten hova kell menni,hogy ennyi CSINOS,igényes magyar lányt lássak egy helyen.

Csak úgy az utcán,tereken.


Diszkó,szórakozóhely nem ér,ez sem az!


Mert amit én látok itthon és menő,az a hipster stílus leginkább öltözködés terén,tetoválás minden 2. csajon.Némelyiken férfiakat megszégyenítő varrásmennyiség.


(Na meg sok elhízott,de ez más téma)


Ciki lenne már tényleg klasszikus értelmében vett "csinos nőnek" lenni Magyarországon?


Tényleg komoly a kérdés akinek a videóban szereplő kinézetű,öltözködésű,stílusú lányok a zsánerei azokat hol találja nagy mennyiségben Budapesten vagy bárhol az országban?


Várom a tippeket!


Köszönöm.



2022. júl. 25. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem ciki egyáltalán, nem is értem a kérdést (hacsak nem ironizálsz).

Barátnőim felnőtt lányai kifejezetten szépek, unokahúgaim is szépek (jó alak, szép arc, szép haj), ismerőseim lányai is mind közel vannak az igazán széphez.

Szóval öcsi, ott vannak körülötted, csak éppen tojnak a fejedre:DDD

2022. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Ez csak országos marketingduma!
2022. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezt minden nemzet előadja a saját nőivel kapcsolatban, még az olyan helyek is, ahol amúgy rondák az "echte az adott országra jellemző" nők, mint pl. Anglia, Ausztria, Kenya vagy épp a volt NDK területe.
2022. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ott ahol a magyar jó pasik. Strandon dolgozok. 10-ből 8 pasinak legalább d kosár méretű parizel csöcsei vannak. Némelyiknek nagy potroha is. 30 évesen már őszülnek és kopaszodnak. Az ilyen pasi felhozatalnak miért is bajlódna azzal egy nő hogy csinos legyen?
2022. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

4.


Ez - mindkét nemre értve - egy ilyen "mink azé' süllyedünk lejjebb, mert tik is" logika, ami egy örökös egymásnak alálicitálást eredményez.


És mennyi ilyet hallani, amikor Béci bácsi azért iszik, mert Vera mama sárkány, Vera mama azért sárkány, mert Béci bácsi nem keres eleget, Béci bácsi nem keres eleget, mert Vera mama szétverte a motivációit stb.


A vége az lesz, hogy Vera mama meghal a nyugtatóktól, Béci bácsi pedig a piálástól.


Magyarország megújul!

2022. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Jó most ez is olyan, hogy a kérdező beír egy kérdést a Kőbányai panelból ahol nyilván nem a legjobb a felhozatal. De ha bemegy az ember a belvárosba akkor onnan álló farokkal jön ki.
2022. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt...
2022. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,de kaphatnék a kérdésemre(kérdéseimre) is választ?


Esetleg ha valaki nem ért egyet és ezt cáfolni akarja,az is mondhatja tippjeit.

2022. júl. 25. 18:48
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon ritka a szép nő, Oroszországban gyakori.
2022. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9.


Чорт возми! Хорошо сказал товарищ! Переехать туда можно, но пока!

2022. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!