Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik kategóriába tartozol...

Melyik kategóriába tartozol az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Tegeződés-magázódás szempontjából. Persze nem a speciális helyzetekre gondolok (hivatalos helyeken magázódunk, haverokkal tegeződünk), hanem ha valakivel ismeretlenül kerülsz kapcsolatba. Bemész boltba és tegeződsz a veled egykorú eladóval vagy zavar, ha a gyorsétteremben letegez a kiszolgáló? Vagy munkahelyen például tegezed vagy magázod a számodra ismeretlen kollégádat? Életkortól függetlenül.
2022. nov. 11. 07:39
A kérdező szavazást indított:
10-es, 20-as éveidben vagy és inkább tegeződsz
10-es, 20-as éveidben vagy és inkább magázódsz
30-as, 40-es éveidben vagy és inkább tegeződsz
30-as, 40-es éveidben vagy és inkább magázódsz
50-en felül vagy és inkább tegeződsz
50-en felül vagy és inkább magázódsz
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem egyidős vagy fiatalabb, inkább tegeződni szoktam. Idősebbekkel magázódni.

26N

2022. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
49F vagyok, és kifejezetten magázódós típus. Viszont nem vagyok fennakadós ember. Ha boltban az eladó letegez, hát visszategezem és nem problémázok rajta, akkor sem, ha a gyerekem lehetne.
2022. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A tizenéveseknél természetesen a 10-es éveik végén járó fiatalokra gondolok, mondjuk tipikusan egyetemistákra vagy végzős középiskolásokra, ők például szívesen tegeződnek-e fiatalabb tanáraikkal, ha ők ezt felajánlják, vagy nem tudnak erre ráállni
2022. nov. 11. 07:50
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Magázok mindenkit akit nem ismerek.

Zavar ha kéretlenül letegeznek.

28N

2022. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

37 vagyok, és alapból inkább tegeződős. Ismeretlenekkel is, legfeljebb akkor nem, ha láthatóan sokkal idősebbek.

Viszont vannak olyan helyzetek, amikor zavar a tegeződés. Múltkor pl.a gyereket vittem orvoshoz, aki simán letegezett, és az nagyon bántotta a fülemet.

A gyerekeim tanárainak egy része tegez, egy része magáz, egyik sem okoz gondot.

2022. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy én vagyok sznob, de én 22 évesen is magáztam a 16 évest is. (Egészségügy volt amúgy is, de egyébként a mai napig (29 vagyok) magázom a fiatalokat (17-18-tól)is. Úgy vagyok vele, érezze, hogy már nagy gyerek, és megtiszteljük egymást ezzel a gesztussal.

Szeretek is magázódni:)


(Ha viszont valaki letegez, nem akadok fenn, akkor tegezve folytatom, ha neki így kellemesebb, csak ilyenkor furán érzem magam. :))

2022. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25 vagyok, ha nálam fiatalabb, vagy hasonló korú a másik fél, akkor tegezem, miért ne?
2022. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy boltba megyek csak be és az eladó egykorú velem, akkor letegezem. Nekem már nyőgvenyelősen hat ilyenkor magázódni. Ha hivatalos helyen vagyok és velem egykorú, akkor magázódok udvariasságból.
2022. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én minden felnőtt embert magázok, akit nem ismerek.
2022. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es: Ezt úgy kell érteni, hogy ha például ön 18 éves lenne, akkor magázódna azzal a 19 évessel, akit ön nem ismer? A 19 éves is felnőtt. Persze nem lehet tudni ismeretlenül valakiről, hogy pontosan hány éves, de az látszódhat, hogy már felnőtt. Csak kérdezem amúgy
2022. nov. 11. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!