Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mennyire motivált az...

Ki mennyire motivált az életben? Van olyan aki úgy érzi, ő egy olyan személyiség aki akármit elérhet ebben az életben? Határok nélkül. Függetlenül attól, hogy most hol tart.

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az előző pár évemben csak egyre lejjebb süllyedtem

Egy szerelem miatt..


De most azon vsgyok hogy épitsem magam és elfelejtsek minden rosszat ami velem történt

Éppen gyűjtök

A változás folyamatán vagyok, és jövőre mikor már elköltözöm innen jó messzire tudom hogy minden könnyebb lesz!

Elterveztem mindent és minden erőmmel azon leszek hogy meg is valósítsam! Hiszen már nem lesznek hátráltatások az életemben!

2022. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akármit nem. Űrhajós pl már sosem leszek. De egy elég jó életet még felépíthetek magamnak, ahol nem óracsörgésre kell kelni és nem kell magyarázkodni reggel, csak mert beteg lettem.
2022. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akármit nem, de abban őszintén hiszek, hogy egy átlagos képességű ember a megfelelő motivációs háttérrel és kitartással gond nélkül kenterbe verheti az emberiség 80%-át minimum. Kis szerencsével még segíthet is kirángatni őket a szarból.


A legtöbb embernek az a baja, hogy nincs egy jó terve, amihez tűzön-vízen át eltántoríthatatlanul ragaszkodna és/vagy nem képes meghozni a szükséges áldozatokat. Egy olyan világban, ahol csúcsteljesítmény egy nyamvadt diplomát megszerezni vagy rendszeresen eljárni sportolni, tulajdonképpen miről beszélünk?

2022. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
már semennyire. elfogytak az illúziók.
2022. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az életben az tud bármit is elérni aki, hisz magában.
2022. nov. 12. 14:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Aki saját magában nem hisz, abban senki más sem fog hinni.
2022. nov. 12. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!