Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szeretnél meghalni és...

Hogyan szeretnél meghalni és mi az a halálnem, amilyet semmiképp sem kívánsz magadnak?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
nem akarok meghalni:(
2022. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Ágyban alvás közben, lehetőleg olyan 70et még megélném.(több évet is, csak 70 alatt azért azt érezném hogy keveset éltem)


Fájdalmas,vagy amikor tudatomnál vagyok, olyan halált nem szeretnék.

2022. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha muszáj akkor nem akarok egyik napról a másikra hirtelen, de sokat szenvedni sem szeretnék.
2022. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Alvàs közben.

Élve elégni borzalmas lehet.példàul autó baleset utàn bennt égni a kocsiban nagyon nem szeretnék...

2022. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy! Örök élet, ingyensör!
2022. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyik ismerősöm a családjával bennégett a kocsijában egy baleset után. Szemtanúk állítólag még hallották is, ahogy kiabálták, hogy "segítség". Napokig nem aludtam a hír hallatán, pedig nem is tartottam velük a kapcsolatot egyáltalán.
2022. nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Fura, hogy sokan álmukban akarnak meghalni, én mindenképp ébren. Megfulladni vagy álmomban meghalni szeretnék legkevésbé. Egyébként mindegy, csak elhülyülni nem akarok az életem végére, ha ez a veszély fenyeget, akkor inkább kicsekkolok önszántamból.
2022. nov. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Még kiskoromban (általános iskolában) kigondoltam hogy ha egyszer meghalok, akkor már haljak meg úgy, hogy elmegyek a tél kellős közepén valami északi országba, keresek egy havas hegyet ahonnan látszik a sarki fény, és addig iszok, amíg már nem érzem a hideget. Ekkor levetkőzök pólóra és rövidnadrágra, aztán jóéjszakát.


Azóta nem gondolkodtam ilyeneken.

Mondanám hogy még mindig jó ötletnek hangzik ez a halál, de mire eljutnék az életem arra a pontjára hogy önszántamból véget akarjak vetni neki, addigra lehet nem lesznek már olyan gyilkos hidegek, szóval max lefagy pár lábujjam.


Amit semmiképp sem kívánok magamnak, az a hosszas szenvedés, félelem.

2022. nov. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Álmomban szeretnék, nyugodtan, csendesen, nem szenvedve. Szeretnék 70-80 éves koromig élni. Van rokonom, aki már 93 éves, de még mindig mentálisan és fizikálisan is teljesen ép és egészséges, a korához képest. Én sem szeretném, hogy esetleg úgy haljak meg, hogy előtte sok gond volt velem (mondjuk demencia miatt), és nem szeretnék én magam sem szenvedni. A legrosszabb szerintem a fulladás lehet, vagy baleset, betegség következtében sokáig szenvedni és úgy elmenni. Az élve elégés is borzasztó fájdalmas lehet. Szerintem senki nem szeretné szenvedve megélni élete utolsó perceit.
2022. nov. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Én kirabolok Pesten egy ékszerüzletet, felpattanok az elefántom hátára és onnan lövöm a rendőröket 2 gépfegyverrel a kezemben menekülés közben, azt üvöltve hogy "engedjetek utamra mocskos kutyák!".


Ha túlélem akkor öregen és békésen.

2022. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!