Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Siker és egzisztencia hogy a...

Siker és egzisztencia hogy a francba okozhat kiégést???

Figyelt kérdés

Én nem vagyok sikeres és nincs egzisztenciám, nettó magyar átlagbért keresem, 350-400 ezer.


Megdöbbenve olvasok olyanról amikor anyagilag tényleg brutál sikeres szakemberek KIÉGNEK és boldogtalanná válnak, depresszióba esnek, akár öngyilkosok lesznek stb.


Olyanok akik az én éves fizetésem havonta keresik meg!!!


Ez hogy történhet meg, hogy lehetséges???


Szóval tudja valaki ennek a lelki, pszichés magyarázatát???



2022. nov. 16. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira maxon teljesítenek hogy teljes kiégés a vége és már annyira elfáradnak mentálisan hogy nem látják az életük értelmét illetve már mindent amit lehetett alértek és már nincs céljuk.
2022. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elértek
2022. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

# 1


de akkor a rengeteg pénznek sem örül, hogy mennyi dolgot, élményt, pihenést vehet belőle?

2022. nov. 16. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud mert neki az út a cél és nem a cél az út vége.Addig boldog míg csinálja amit eltervez viszont mikor már nincs új terv akkor bedepressziózik.Örül a pénznek is meg az utazásoknak de nem ez az élet és ettől is ki lehet ám égni.Nem véletlen lesz öngyilkos a sztárok között sem sok ember.
2022. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy a pénz nem boldogít. Egy bizonyos mennyiség nélkül elég nehéz boldognak lenni, de hiába keres valaki nálad sokkal többet, nem lesz automatikusan boldog. Mert lehet, hogy stresszes a munkája, feláldozta a pénzért a családját, akár egészségét is. Egy bunkó alak a főnöke, naponta alázza a porba, de jó pénzt fizet. Akármi lehet.
2022. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pihenés. Egyre több és több kell, egyre több a feladat, az elvárás. Két hét szabadság a tegngerparton, közben azon izguk, mi van az üzlettel, a többi 355 napon melózik, hogy végre legyen két ilyen "fantasztikus" nyaralása. Jó nekem a havi 220 ezres fizum.
2022. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Motiváció elvesztése okozhat ilyesmit. Mikor már nincs miért hajtani.
2022. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A megkeresett pénzt el is kell költeni...


Egyébként a siker könnyen teljesítményspirálhoz vezethet.


Arról nem is beszélve, hogy sok sikeres ember traumákból tanult sokat: a sikerek jöhetnek, de a traumák megmaradnak.

2022. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerű ember lehetsz, ha nem érted meg, hogy a kiégés nem függ össze a keresett összeggel. Sokkal inkább a befektetett munka, energia, hajtás, a folyamatos megoldandó problémák, falakba ütközések amik számítanak. Hajtani meg lehet minimálbérért és milliókért is.
2022. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

# 9


eltaláltad én nagyon egyszerű ember vagyok.


43 éves koromra semmim nincs, se saját ingatlan, sem autó, se házastárs, sem gyerekek.


Egy kis megtakarítás minden amit nyugdíj mellé gyűjtögetek.


Munka után hobbijaimmal foglalkozok, futok erdőben, könyvet olvasok, kreatív dolgokkal foglalkozok, ennyi az életem.

2022. nov. 16. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!