Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők - Ha tetszik egy...

Lányok/Nők - Ha tetszik egy fiú nektek, hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom vissza hogy ez meg az azt mondta, milyen helyes vagyok, milyen jóképű stb... persze sose attól aki (elvileg) tényleg mondta, de esküszöm én ezekből semmit nem látok, kb mintha minden embernek az utcán közömbös lennék. Vagyis gondolom a nagyrészének az is vagyok, de annak akinek mégse az is pont úgy viselkedik mint annak akit nem érdeklek?


Vagy pusztán annyi, hogy ha ott van egy srác aki tetszik, az kb ennyi is, hogy ott van valaki aki jól néz ki de amúgy minek foglalkozzatok vele?



2022. nov. 17. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Ha nagyon tetszel kedvesem,

akkor mosolygok rád nedvesen.

2022. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Kiabálok egyet, hogy: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁAUUUUUUUUUUÚUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
2022. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Csókolj meg, kedvesem

Itt állok nedvesen

Orrlyukam láthatod

Beszívod szájszagom

Csókolj meg, angyalom

Szerelmed jó nagyon

Mennem kell, ordítom

Szétrágom Orbitom

😁

2022. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 azt kellene, akkor legalább nem érezném magam hülyén hogy semmit se veszek észre :D Habár lehet utána inkább vágnék egy o.O fejet és sarkon fordulnék :D
2022. nov. 17. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Kerdezo, aterzem!

En is hasonlo helyzetben vagyok. Nem lattam hogy tesz erte, hogy kozelembe jojjon vagy hogy batoritson engem.

Mind ugy viselkedett mint masok.

2022. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt varjak, hogy odamenjen ha tetszik a pasinak is. xd
2022. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne a pasinak oda mennie?

Hát hha tettszik neki akkor menjen oda a nő,nem?

2022. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!