Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan reagáltok, ha kaptok a...

Hogyan reagáltok, ha kaptok a szüleitektől egy képet, ami egyáltalán nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretem a régi Merciket és kértem karácsonyra egy képet a falra. De kikötöttem, hogy mindenképp régi Mercedes legyen, mert csak azokat szeretem, ha nem találnak olyat, másmilyet ne vegyenek, annyira nem is fontos, ha esetleg nem találnának.

Namost, kaptam egy képet, de egy új Mercedes van rajta és kimondottan csúnya. Egyáltalán nem tetszik. Egy kicsit sem. :\. A többi ajándéknak tényleg örültem.


Persze nem mondtam meg nekik, mondtam, hogy jaj, de jó, nagyon tetszik, ahogy az illem is diktálja. Nem merem megmondani, hogy nem tetszik és ugye nem is illik.


De most akkor mit csináljak? Biztos nem rakom ki a falra, mert nagyon belezavarna az összképbe és egyébként sem tetszik. Eléggé rosszul érzem most magam emiatt.


Mit csináljak?


2014. dec. 25. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Együtt laksz még a szüleiddel? Úgy értem, látják, hogy mi van kint a faladon?
2014. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. dec. 25. 22:48
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem kell nekik elmondanod :) Csak tedd el emlékbe :) És örülj neki hiszen a szüleidtől van! Biztosan csak jót akartak
2014. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy annyira szép, hogy nem akarod kitenni, nehogy kifakuljon a fénytől. Inkább feltekered és ereklyeként őrzöd. :)
2014. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
4-es Szerintem is ez a jó megoldás! :3
2014. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add nekem
2014. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!