Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem tök jó, hogy...

Csak szerintem tök jó, hogy Budapesten a csapvíz a Dunából van? Amikor zuhanyzom meg amikor iszok akkor tök jó belegondolni, hogy a víz a Dunából van, abból a Dunából, ami felett átsétálok.

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint abból a Dunából amibe mindent beleengednek?
2022. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Tök jó lehet aazt a vizet inni és azzal zuhanyozni, amivel pár órával ezelőtt is lezuhanyoztál vagy a retyót öblítetted le ;D
2022. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi erővel fejest is ugorhatnál a Dunába a Szabadság hídról. Az sokkal közvetlenebb. :)
2022. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom. Én csak azt tudom, hogy Budai oldalon bárhol laktam ott teljesen iható, víz ízű víz volt. Míg Pesti oldalon érezhetően sokkal klórosabb és max fürdésre használom.
2022. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Tökjó belegondolni, hogy abban a vízben b*sznak a halak, vagy az előbb verte bele egy részeg a partról a f*szát...🤢🤮🤧
2022. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Abból a Dunából, amibe már kitudja hány ember fulladt bele, és hány felfedezetlen holttest van még benne?
2022. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Abból a Dunából amibe a szennyvizet engedik.

De nem kell félni mert van ahol felesbe hígítják a szennyvizet esővízzel ezért elveszti szennyvíz jellegét.

Lényegében higított húgyot iszunk.

2022. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, Kérdező. Én is imádom a Dunát. Nagymamám egy szennyvíztelepen dolgozott, és sajnálattal értesítek minen válaszolót, hogy mindannyian szűrt szennyvizet isztok, mikor megnyitjátok a csapot.

Amúgy annyira imádom a Dunát, és nem tudok betelni vele, hogy az abból kihorgászott halakat megeszem, meg minden nyáron kb. minden nap úszok benne (bizonytalan úszóknak nem ajánlom, erős a sodrás, meg illegális is, de egy csomó más városban meg legális, nem a vízminőség miatt van ez), és jelentem, még élek és virulok, sőt, beteg sem voltam kb 20 éve.

Imádom én is a Dunát. Átsétálni felette egy hídon, halat fogni belőle, úszni benne. Egyszerűen imádom, kész :D

2022. nov. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
Eddig sem ittam csapvizet, és ezután sem fogok, ha nem muszáj.
2022. nov. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!