Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a kedvenc városod...

Melyik a kedvenc városod Magyarországon, és miért?

Figyelt kérdés
Nekem Lenti, mert valahogyan nagyon nyugtató hatással van rám a város és nagyon jó hangulata van.
2022. nov. 20. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Esztergom. A város hangulata nagyon tetszik, a Bazilika körüli régi épüketekkel, zeg-zugos helyekkel, a Kis-Duna sétánnyal. Van ott minden, ami a mindennapokhoz kell, nem kell másik városba mászkálni, de ha úgy van, nincs messze Budapest sem. Ráadásul ott van mindenféle természeti kincs körülötte, a Duna, a Pilis, az ország legszebb kilátója, rengeteg túraútvonal. Tökéletes. Sajnos soha nem lesz pénzem oda költözni, szerencsés, aki ott élhet. :(
2022. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Székesfehérvár, Eger
2022. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Tata. A környéken nőttem fel, gyönyörű környéken van, vannak programok, éttermek, boltok, mint egy nagyvárosban, de van olyan hely, ahova el lehet vonulni, sétálni, természetben lenni. Nincs olyan nagy forgalom, mint egy nagyobb városban, de mégis a város minden előnye benne van, és nagyon jó a hangulata is.
2022. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Eger.

A palacsintázó, a vár, az eldugott kis kocsmák, a turisták, a fantasy bolt, a borok...

Egyszerűen mindent szeretek benne ❤️

2022. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Psycho ***** válasza:
100%

Debrecen a BA-s egyetemi évek miatt. Szép környék, kedvesek és közvetlenek az emberek (a saját tapasztalatom alapján), sok jó kis beülős hely volt.


Egyedül az hiányzott, hogy nem voltak hegyek.

2022. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
ebben a szemétdomb országban nincs kedvenc városom, putri az összes. minél hamarabb el fogok innen költözni
2022. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Szolnok.
2022. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Lentit én is szeretem, az egész környékkel együtt
2022. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Budapest. Van mozi, meki, minden.
2022. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Salgótarján.

Olyan kalandos.

2022. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!