Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a kedvenc Magyarországi...

Melyik a kedvenc Magyarországi városod és miért?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Balatonfüred. Tetszik a mediterrán hangulata és nagyon sok, szép gyerekkori emlék köt oda.
2014. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Balatonföldvár - mert gyönyörű és tiszta, a strandok is jók és ingyenesek.

Szilvásvárad - az erdő és a forrás miatt.

2014. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Pécs és az is marad. Születésem óta itt élek.Nagyony szép régi épületek maradtak fent
2014. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem az örök kedvencem Szeged. Nagyon sok emlék köt oda,mivel eddig életem kb. 1/3-át éltem le ott,de ezután is napi szinten járok be.

Nagyon szeretem azt Szegedben,hogy

-szinte alig lehet eltévedni,és még szerintem egy turista is simán kiismerheti magát ebben a városban

-évszaktól függetlenül egy csomó lehetőséget kínál a szórakozásra,művelődésre stb. (lsd. Hungarikum fesztivál,Karácsonyi vásár,Szabadtéri játékok,a SZIN,a Somogyi könyvtár,és még sorolhatnám)

-kezd "bezöldülni",vagyis igyekszik környezetbarát lenni,de ugyanakkor sikerül megőriznie a tipikus "szögedies" arculatot

-az oktatás itt kiemelkedő szerepet kap,lévén mivel ez egy egyetemi város,és jómagam is egyetemista vagyok

Egyszóval: csak a szép és a jó jut eszembe Szegedről :)

2014. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

ACÉLVÁROS!

Miskolc a kedvencem, itt nőttem fel.

2015. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Visegrád: kisváros gyönyörű természeti környezetben...a legszebb város szerintem..❤
2016. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Esztergom.

Az ország másik végében lakom, de nagyon gyakran megfordulok itt. Egyszerűen lenyűgöz. Szerintem mesze a legszebb magyar város.

2020. dec. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!