Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen ember az érdek ember?

Az ilyen ember az érdek ember?

Figyelt kérdés
Elmegy összejövetelre azért mert van ingyen kaja.Közben meg arról beszél nem szeret tàrsasàgba ahol nincsenek közeli ismerősök.De kajàlni elment egyedül is olyan helyre ahol nem voltak közeliek.Utàna mondta kevés volt a kaja jól sem lakott.Vagy nem tudtam elmenni vele meg egy màsik ismerősnőmmel mert a cég születésnapja volt aminek én nem örültem.Ő mondta ó akkor az jobb program.Így màr vilàgos miért vàg le előre megbeszélt programokat gondolom olyankor jön egy jobb program pl.rostélyos party vagy bàrmi ahol van potya kaja.Egyébként nem àgról szakadt valakiről van szó,telik neki kajàra meg jobb dolgokra is.Mondjuk én személy szerint nem jàrok el olyan helyekre ahol nem érzem magam jól csak azért hogy megegyek egy tànyér gulyàst meg egy szelet tortat.
2022. nov. 26. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Céges bulira mi is sokszor az ingyen kaja ,pia miatt mentünk

Akkor is ha nem volt közeli ismerős

Kedvünk nekünk sem volt, de ha cég fizeti és ingyen kaja van akkor igenis kihasználjuk és elmegyunk pedig én sem éhezem otthon. Nem tudom mi ezen a kiborító

2022. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nevezik "xarevőnek". :P
2022. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!