Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért furkálják egymást az...

Miért furkálják egymást az emberek?

Figyelt kérdés

Egy gyorséttermi hálózatról szeretnék kiírni valamit. Októberben kezdetem ebben az étteremben, de akkor még nem tudtam, hogy mekkora egy hiéna verem az egész!


Elképesztően megy a furkálódás, a másik alázása. Meg olyan szinten kibeszélik a másik embert, és az a legdurvább, hogy a legjobb "ismerősöd" szintén képes megtenni ugyan ezt!



2022. nov. 27. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Ezt Darwin még a létért folyó küzdelemként értelmezte. Valószínűleg a biológiai evolúció hajtóereje a fajtársakkal való ellenségeskedés is.
2022. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
1#: Ez igaz, de a magyarok már túltolják ezt a fajta viselkedést, sajnos.
2022. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azt vettem észre, hogy a magyarok többsége borzasztóan frusztrált, de legalább lusta is mellé.

így ahelyett hogy tenne azért, hogy jobb legyen, nagyképűsködik, másokat piszkál.


A másik meg az, hogy a magyarok többsége megreked egy neveletlen gyerek szintjén, gondolom, normális nevelés és oktatás hiánya miatt. anno nekem is volt pár érdekes munkahelyem, ahol nem tudtak a munkatársaim viselkedni.

2022. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!