Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál adakozni?

Szoktál adakozni?

Figyelt kérdés

Hajléktalanoknak, szegény családoknak, állatvédőknek stb.....

Ha igen milyen rendszerességgel és milyen összeget?


2022. nov. 28. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

Igen.

Pénzt ritkán, inkább élelmiszert, tanévkezdéskor tanszert, most ünnep előtt három gyerek kívánságának teljesítését vállaltam.

2022. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Random csak ugy sosem. Mindig voltak hajlektalanok akiket "ismertem" latasbol.


Egyetmbe menet, munkaba menet,... Volt Pl egy oregbacsi Regebben ahova bevasarolni jartam. Minden nap ha kijottem reggel vagy Este vettem neki ennivalot, csoki, uditot. Aztan egyik nap nem volt Mar ott :(


Meg volt olyan hogy elottem az oreg neninek nem fedezte a bankkartyaja a 10 ezer forintoa bevasarlasat. Akkor azt mondtam kifizetem.


Viszont ha fiatalokat latok kunsorogni akkor elegge betudok pocceni. Nem 1szer volt Mar hogy megis mondtam neki hogy menjen El dolgozni miaz hogy tolem kunyeral Aztan fittebb es fiatalabb mint en

2022. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Igen.

Volt egy alapítvány, amelyik egyedüliként segített rajtam, amikor padlón voltam! Nem volt jelentős az összeg, de amikor a számláimat tologattam magam előtt és nem volt más, akkor tényleg mentőövként jött a segítségük.

Én ezt nem felejtettem el az alapítványnak és miután normalizálódott az anyagi helyzetem, minden évben nekik utalom az adóm egy százalékát.

2022. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2022. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

A menhelynek, akiktől örökbefogadtam a kutyusom, szoktam rendszeresen adományozni és az adom 1%-át is nekik adom. Klasszul végzik a dolgukat, lelkiismeretesek és kidolgozzák a belük az állatokért.


Markukat tartó embereknek és nem transzparens szervezeteknek nem adok egy fillért sem, bocs. Nem hiszek abban, hogy a pénzosztás bármit megold, nekem szükségem van arra, hogy tudjam, hogy a pénzt fejlesztésre/fejlődésre használják és nem pedig arra, amire másnak a fizetése szolgál.

2022. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Remélem, egyszer majd a lepontozó hülyegyereknek is adhatok...
2022. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Igen,szoktam,rászoruló családoknak ruhákat.
2022. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem, munkanélküli vagyok
2022. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Utcán, előfordul. Közlekedési eszközön nem, mert feszélyez, hogy ő jön oda, és nem térhetek ki, ha nem szimpatikus. De ma pl. egy tök normális cigány nőnek adtam egy ötszázast a Corvinnál.
2022. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Ki pontozza le a válaszokat?:-))Most akkor nem jó ember aki adakozik vagy mi?:-))
2022. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!