Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is, aki megjegyez...

Van más is, aki megjegyez ilyen hülyeségeket?

Figyelt kérdés
Minden utazásomhoz társítani tudom az aktuális utastársakat, pedig annyit ingázok, mint gólyafosch a levegőben. Normális dolog ez? Van így más is?

2022. nov. 29. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, hogy teljesen "felesleges" információk ragadnak a fejemben. 30 vagyok, de mai napig emlékszem egy olyan általános iskolás osztálytársam születésnapjának dátumára, akivel nem is beszéltem 3 mondatnál többet.
2022. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
A gólyafos egyszer sem ingázik a levegőben, de másutt sem.
2022. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
...Látod ezt a hülyeséget én jegyeztem meg. :D
2022. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez mire jó, ha pl.: nem ismerkedsz, beszélgetsz ezen emberekkel? Max. arra jó, hogy megdolgoztatod az agyi tekervényeidet, jó a képi memóriád.
2022. nov. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem direkt jegyzem meg, így működik az agyam.
2022. nov. 30. 08:24
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, nekem is egy csomó ilyen szar van az agyamban, pedig nem direkt jegyzem meg. Debrecenben a villanyoszlopok egy részét az Umweltteknik (vagy mi) gyártotta. Vagy 5 éve láttam a kis fém lapot az oszlopokon ahol a buszra vártam és megjegyeztem, de minek? Random munkagép rendszámát is felismerem, ha erre jön az utcán, mert egyszer itt parkolt és elolvastam. És ami poén, hogy a leglehetetlenebb helyzetekben jutnak ezek a lényegtelen infók az eszembe.
2022. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden utazásomhoz azért nem,van jó pár utas,akire emlékszem.
2022. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Mitől függ, hogy kikre emlékszel?
2022. nov. 30. 17:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van néhány tizenévvel ezelőtti repülés, aminek a foglalási kódjaira azóta is emlékszem. Meg elég sok eseménynek az idejére emlékszem 10-20 évvel később is.
2022. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdezö 8#

Igazából nem tudom,talán attól,hogy mennyire vagyok jelen...vagy ha valami interakcióm is van az illetővel,akkor még jobban megmarad.Elég,ha váltunk két mondatot.Mondhatnám,hogy megjegyzem a jó nőket,mert ők maradnak meg,de még csak nem is ettől függ,nem ettől függ,bárkire emlékszem akire emlékszem.

2022. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!