Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Asszexuálisként gyereket?

Asszexuálisként gyereket?

Figyelt kérdés
Asszexuális vagyok, ezért nem igazán fér bele a szex, maximum a gyerekért. Van esély ilyen nőt találni? Anyagilag megvannak a források, saját hitelmentes ingatlanok, autó, megtakarítás. Azt viszont nem szeretném, hogy csonka családban nőjön fel, illetve az örökbefogadás sem jöhet szóba. 26/F.
2022. nov. 30. 00:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván vannak aszexuális nők is, ahogy férfiak is. Sőt attól, hogy aszexuálisok, még simán lehetnek heteroromantikusok (=akik szerelmesek tudnak lenni a másik nemű félbe, de a szexuálisan nem vonzódnak hozzájuk)
2022. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

aszexuális

[link]

2022. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Sztem egy aszexuálisnak nem igazán kell magyarázni hogy ő milyen... Ti amúgy értitek a kérdést bármennyire?
2022. nov. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Csak aszexuális vagy aromantikus is? Nekem van olyan nő ismerősöm aki csak a gyerek miatt szexelt, szóval nem lehetetlen ilyen nőt találni. Viszont ha maga a kapcsolat/házasság is kizárt dolog akkor nem lesz könnyű dolgod.
2022. nov. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan családban nőttem fel, ahol prüdériából úgy viselkedtek, mintha nem létezne szex. Semmi ölelés, kézen fogás, bók, puszi, simogatás, tánc. Többek között ebből vezetem le a saját elcseszettségemet, depressziómat. Így hát ha vállaltok gyereket, szerintem máshogy csináljátok. Legyen gyengédség, játsszátok el, legalább. Legyenek minták, hogy ez normális dolog. 49f
2022. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én pont az ellenkezőjét láttam gyerekként, és talán pont ezért alakult ki. Egy idióta család, anyám meg apám a nyílt utcán egymásnak estek, rosszabbak mint a c.gányok. Téglával megdobálták egymást, hol kéz tört, hol láb... Na mindegy, lényeg, hogy anyámnak annyi elég volt, hogy megb@ssza, aztán Szent volt a béke.
2022. nov. 30. 10:01
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Ja, azt hittem, hogy ez genetikus. Hát, akkor viszont valamilyen terápiával lehet, hogy lehetne rajtad segíteni. De nem értek hozzá.
2022. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Titkokon van 1 értelmes, tanult meleg pár, akik jó anyagi körülmények között örökbefogadtak egy gyereket. Ez példamutató.


Sok heteró szülő/pár meg alkalmatlan a gyereknevelésre, szóval ha úgy van, meg tudod neki teremteni, adni az anyagi hátteret, és ami nagyon fontos, hogy szeretni is fogjátok, szeretetben nevelitek és tanítjátok, készítitek fel a felnőtt életre, akkor mi akadálya lenne? Vannak aszexuális nők, Facebook csoportok, fórumok, ahol ismerkedhetsz ilyen nőkkel.

2022. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én az vagyok csak 3 évvel idősebb… és is akarnék majd gyereket 10 év múlva

Nem hiszem hogy lesz

2022. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha a gyerek semmit nem lát abból, hogy van szeretet a világon fèrfi és nő között, anya és apa az akik őt teremtették az rossz. Mert rossz normák közt nő fel. Már most az a normál az Én gyerekemnek is, hogy mindenki a saját helyén, szobájában alszik. Nem lesz semmi reális látása abban soha, hogy milyennek kell lennie egy NORMÁSLIS szülői viszonynak mert ezt tarja most annak.

Ha aszexuLis is vagy, lehet gyerek, de azt kell mutatni ami a normálsi rend. Jobb is ha csak az együtt alvást látja és nem a szexre riad fel éjjel, csak éljetek normális létben. Annyit nem szabad csak elrontani.

2022. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!