Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan azért nem kaptam a...

Komolyan azért nem kaptam a múltkor valamit a gyógyszertárban mert nem jól mondtam?

Figyelt kérdés

Ma ötlött a fejembe, amikor sikerült vennem valahol máshol…

Nemrég szerettem volna nurofen szirupot venni, a gyógyszertárba pedig 3 hónapos kortól adható nurofen CSEPPEKET kértem, mire flegmán közölte a gyógyszerész, hogy olyan nem létezik, majd mindenféle korrekció nélkül adott flamborin cseppeket. (Akkor a soha nem alvós örökké hasfájós gyerek mellett a végkimerültség határán nem álltam le az igazamat bizonygatni, hogy de én láttam, hogy van ilyen, elfogadtam a flamborint)

Ma szintúgy nurofen cseppekkel próbálkoztam és most szólt a gyógyszerész, hogy az szirup.

Létezik, hogy volt a másik helyen is és tényleg csak azért nem kaptam

mert nem tudtam, hogy nem csepp hanem szirup? Tényleg itt tartunk?


2022. nov. 30. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát nézd, egy gyógyszertári gyógyszerésznek nem kötelező gondolatolvasónak is lennie.
2022. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Ezert sem jarunk gxogyszertarba. Igyal gyogyteat,meditalj,hallgass zenet.
2022. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ludicrousSpeed ***** válasza:
75%
Ha egyszer nem létezik, akkor mit vársz?
2022. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ő nem találgathat csak úgy.

Mivel láthatóan fogalmad nincs a gyógyszerekről ezért ne egy gyógyszerész vállalja a felelősséget ha esetlegesen azt gondolja,hogy te nurofen szirupot szeretnél kinyögni de nem megy.

Én sem javítanálak ki.

Nem rosszindulatból hanem mert ha ennyire vakon vagy akkor bármit elfogadsz amit egy gyógyszerész mond.

Honnan tudna,hogy nem Rubofen-re gondolsz például?

Miért kellene gondolatot olvasnia?

2022. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem vagyunk gyógyszer zabálók, hogy ennyire képben legyek mindennel, de akkor gondolom az OSCILLOCOCCINUM-ból sem sok fogy :D

Szerintem szimplán paraszt volt. Itt a másik helyen érdekes mód tudták mit szeretnék.

Ui.: ha nurofenből meg nem javít cseppről szirupra akkor flamborint meg simán ad? hagyjuk már :)

2022. nov. 30. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem eddig mindenhol segitettek ugy h azt se tudtam mit akarok 😅 Lehet az emberhianyok miatt mar oda is felvesznek barkit
2022. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%

Hasonlóképp jártam, csak benzinkúton:

Minden héten 3x ott tankolok, céges kocsival.

Egyszer saját autóval mentem be, NEM munkaruhában. Az eladó még rá is nézett a kocsimra, hogy "na, ez a te autód? Nekem is ilyenem volt" a forgalmit viszont el is felejtettem magammal vinni, már hazafelé jutott eszembe, hogy piaci áron tankoltam a saját kocsimba.


Na mindegy. Munka miatt kövi héten megint ott tankoltam. 10 perc alatt 3 vevő is megfordult a shopban, aki kint hagyta a forgalmiját.

A kasszás mind a háromnál megkérdezte, hogy "forgalmi?"

Mire a vevők, "jaa, tényleg, kiszaladok!"


Érdekes, vadidegen embereknek tudott szólni, hogy van-e forgalmi, én meg aki heti 3x ott tankolok, mindig adok jattot, meg nem szól?


Szerintem a patikus és a benzinkutas is direkt csinálta.

2022. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!