Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért van ennyire...

Sok ember miért van ennyire ellene a homoszexualitásnak? Most engedélyezték Szingapúrban, hogy kettő pasi lefeküdhet egymással és olyasmiket írnak, hogy lassan nem lesznek heterók.

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 18:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
70%
Az embereknek mindig kell valaki, akit gyűlölhetnek.
2022. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
8 milliárd ember van, mindig azok a leghangosabbak akiknek nem tetszik valami. Olvass olyan oldalakat ahol elfogadják a melegeket, hidd el egészen más kommentek vannak ott.
2022. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
14%
Mert az ember biológiailag nem erre van tervezve. Homok nem tudnak szaporodni, de ettől függetlenül az élet alapvető célja a fennmaradás.. akkor is így van, ha ez neked nem tetszik.
2022. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
3… És? Sok heteró nem akar gyereket.
2022. nov. 30. 18:32
 5/40 anonim ***** válasza:
9%
Mert a hátterben a társadalmak lerombolása zajlik homoreklámokkal , felsőbbrendűnek allítanak be lelkiproblémás egyedeket többletjogokat kapnak és követelòznek. A kábszerlegalizácioval és a sittes tetvek média mutogatásával ( sztárolással, valóvilág szenzációkkal ) züllesztéssel ugyanez a cél. A nagytőke geostratégiája a kuktúrák elpueztítása es giccs kultuszok altal igénytelen fogyasztó proli gyártás a cél.
2022. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Attól függetlenül, hogy azt írják,hogy nem lesznek heterok már előre elmondom nem igaz.Akik homok és nagydobra verik lehetnek sokan de nem lesznek többen akkor se a heteroknál.amgy nincs bajom a melegekkel de nem értem őket.mindegy hagyjuk
2022. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
6, Tudom, hogy nincsenek többen. Ezért nem is értem, hogy sok heterók miért paráznak be, hogy kihalnak.
2022. nov. 30. 18:37
 8/40 anonim ***** válasza:
34%

Biztosan sokan toleránsak lennének, ha nem lenne túltolva...

- Nyáron is van felvonulás, más kontinensen egy egész hónapjuk van

- zászlójuk van, középületeken


Nemrég értesültem róla, hogy pár hete is volt egy világnap, a "káming áut".

Ha nem lenne kéretlenül az emberek arcába tolva ez, akkor az szerintem rendkívül jó lenne.

2022. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
8, Ez durva, hogy te ezt ennyire figyeled. Nekem leszbikusként nem tűnik fel egy ilyen esemény se. De legalább ma is tanultam valamit…
2022. nov. 30. 18:46
 10/40 anonim ***** válasza:
65%

Kedves #9, nem tudom miért feltételezed rólam, hogy én "ezeket kifejezetten figyelem"

Egy rádió. valamilyen műsorának témái közt hallottam: "Önök mit gondolnak, tegnap volt a káming áut világnap" stb...

Egy alkalmazásban beállítottam: "értesítsen a fontos hírekről". Egy nap jött 3 hír, abból egyik az volt, hogy "X országban engedélyezték a melegházasságot".

Ha nem figyeli az ember, akkor is a média által "rá van tukmálva"...

Soha egyetlen ismerősömet se bántanék meg azért, mert nem hetero, csak a "média-propaganda" zavar.

#9: veletek egyébként szerintem sokkal elfogadóbb a társadalom, a patriarchális beállítottság miatt. Ilyen szempontból a hölgyek jobb helyzetben vannak, szerintem.

Egyébként látom a lepontozásomat és nem zavar.

2022. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!