Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi véleményed erről?

Mi véleményed erről?

Figyelt kérdés

Beszelgetten egy hívővel. (Én katolikus vagyok, annak kereszteltek, anno első áldoztam, de évek nem járok templomba)


Hívő ember mondta nekem, hogy Homoszexualitás, Leszbikusság, Biszexualitás, az Ördögtől van. Mert Isten a Heteroszexulitást adta az embernek.. de a hetero szexualitás is csak házasságon belül adta. Azt tartja helyesnek aki azon kívül szexel azt olyan bűnnek tekinti mint a Homoszexualitást.... önkielégítést is tiltja. Csak is házasságon belül lehet szexelni azon kívül minden más Ördögtől van.


És mondta az a hívő ember nekem, hogy Isten szereti a.melegeket, leszbiket, biszexeket de egy idő után ha nem térnek meg belőle akkor Isten haragja marad rajtuk ami azt jelenti e földi élet utan a Pokolba kerülnek ami egy örökkévaló szenvedés helye......


Én úgy gondolom , ha valaki meleg vagy biszex vagy leszbikus nem ö válassza.. nem tehet róla ha az hormon úgy működik benne hiába akár abból megtérni de nemlehet mert ő olyan attól nemrossz ember ez az ő dolga ezzel nembánt senkit, attól még lehet jó lelkű ember....m


És mondta a hivo: de van szabadulás aki megtér befogadására át Úr Jézust a Jézus megtudja szabadítani a homoszexuális vagy leszbikusságtól ebből.megkell terni mert súlyos bűn...... pokol jár érte a halál után....


Én úgy gondolom tudja a jó isten hogy nem tehet róla ha valaki meleg vagy leszbikus vagy biszex....


2022. dec. 1. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

A hívő embered egy szociopata homofób!

26éves hetero férfi vagyok, kerülöm a melegeket, de látszik a mentalitásukból az ilyeneknek mint "a hívő" hogy passzív agresszív módon fúrják a "másokat"!

2022. dec. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Demagógia és logika ignorálása van a részéről.
2022. dec. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Vallás kategória és provokáció.
2022. dec. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy LMBTQ-lobbista kérdése, célja pedig a keresztények elleni hangulatkeltés.
2022. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Az lmbtq rossz, ertem?
2022. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Baromságnak tartom.


Nem érzem magam kevesebbnek mert ateista vagyok és nem hiszek a vallásban. A

szexualitást magánügynek tekintem amihez az egyháznak semmi köze.


Ha egyeseknek az okoz örömöt hogy szerintük én a pokolra jutok akkor engem nem zavar.

2022. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!