Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami funkciója, hogy...

Van valami funkciója, hogy Facebookon kint van a születési dátum?

Figyelt kérdés

Azonkívül, hogy olyankor boldog-boldogtalan felkoszont, akikkel nem is tartja az ember a kapcsolatot és alapból fogalma sincs a másiknak, hogy neked mikor van a szülinapod.

Ennek így mi értelme? Persze biztos van akinek ez is fontos meg jól esik, de szerintem az az igazi, ha valaki a Facebook nélkül is tudja, hogy szulinapod van.

Mondjuk én ebben lehet, hogy elmaradott vagyok, mert annyi ismerősöm van, akiket tényleg ismerek és tartom is velük a kapcsolatot, meg én azt sem szeretem, ha az üzenőfalon köszönt fel valaki, mikor amúgy meg rendszeresen beszélünk messengeren.



2022. dec. 1. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A névjegyedben látszik a születési dátumod.

Mikor szülinapod van, az ismerőseidenk kiírja a Facebook, hogy szülinapod van.

2022. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kint volt, azért, mert egy darabig élveztem, hogy mindenki ír, jólesett a sok köszöntés, szerintem másnak is ezért van kint. És aztán kb. 3 éve levettem, ahogy öregszem, egyre kevésbé érdekel, hogy ki köszönt fel. Már nem ez a fontos. Az se zavar, ha valaki elfelejti, én is mindig bajban vagyok a szülinapokkal-névnapokkal.
2022. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Én levettem tavaly , felköszöntöttek ugyan úgy, akiknek fontos vagyok azoknak nem kell " szülinap " emlékeztető.

De valamikor jól jön, pl. Munkatárs, főnök esetében mi meg szoktuk lepni a őket kisebb sütivel és pezsgővel munkahelyen, ez meg tök jól esik nekik mindig.

2022. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szvicsi ***** válasza:
100%
Nekem kinn van a születési dátumom, de amikor közeledik a szüli napom tiltom a láthatóságot, így nem ír nekem senki köszöntőt az üzenő falra, hiszen minek is, attól nem lesz boldogabb, hogy sok ismeretlen ismerős küld egy szánalom boldog szülinapot nekem. Csak munka van vele, hogy megköszönd mindenkinek :) HA vége a szülinapomnak, akkor ismét lehet látni és bosszankodni, hogy erről meg miért nem értesített a FB :) :)
2022. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kinn. Nem is koszont senki
2022. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!