Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Facebookon az idővonalmoról...

Ha Facebookon az idővonalmoról elrejtettem a születési dátumomat akkor az ismerőseimnek fog jelezni, hogy a szülinapom azon a napom van? ( Bővebben alul )

Figyelt kérdés

Nekem úgy van beállítva, hogy az évet csak én látom a napot és a hónapot pedig az ismerőseim és más olyan emberek is akik nem az ismerőseim. És akkor az ismerőseimnek fog jelezni, hogy a szülinapom azon a napon van?


A válaszokat előre is köszönöm.



2022. jan. 7. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2022. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rejtve van. Csak aki valóban tudja a dátumot, az szokott köszönteni.
2022. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor sem fogja jelezni nekik ha belemegyek az idővonalamba és ott a névjegyeimbe és ott az alapadatokba belemegyek ott megnyomom, hogy módosítás és ott ott van, hogy Születésnap és alatta születési év és nekem a születési év azt csak én látom a hónapot és a napot pedig az ismerőseim és más olyan emberek akik nem az ismerőseim. És ott ugyi írtam, hogy ott van olyan is, hogy születésnap és ha ott az van beállítva, hogy Nyilvános akkor sem fog jelezni az ismerőseimnek, hogy szülinapom van azon a napon?
2022. jan. 7. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a születési dátumodat elrejted, azzal privátra állítod, azaz titkosítod, ennek következtében nem fog értesítést küldeni a Facebook a születésnapodról az ismerőseidnek.


De ha csak az évszámodat rejted el a születéseddel kapcsolatban, de a hónap, nap nincs elrejtve, akkor küldi az értesítést a Facebook az ismerőseidnek, hogy születésnapod van.

2022. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 4-es válaszoló. Sokat segítettél.
2022. jan. 7. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Még mindig a 4-es vagyok.


Semmit nem jelez az ismerőseidnek veled kapcsolatban, se azt, hogy hány éves lettél, még akkor sem, ha csak az évszámot titkosítod és csak a hónap, napot hagyod meg láthatónak, akkor csak az értesítést küldi ki az ismerőseidnek a Facebook, hogy születésnapod van, de azt hogy hány éves lettél, azt nem fogja ki írni, mivel az évszámod elvan rejtve és csak a hónap és a nap van láthatóvá hagyva.

2022. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, már értem. Köszönöm szépen a válaszodat.
2022. jan. 7. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!