Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem unfair hogy...

Szerintetek nem unfair hogy egy férfinak bizonyítania kell a férfiasságát, de egy nőnek nem kell a nőiességét?

Figyelt kérdés
"Igazi férfi", "Légy férfi". Én még ezeknek soha nem hallottam a női verzióját. Ebből is látszik hogy "igazi" nőnek lenni nem egy nagy kihívás. Olyan mintha a férfiak nehéz, a nők pedig könnyű fokozaton élnék az életüket minden területen.

2022. dec. 4. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
ilyen igazi vérszívó, semmirekellő "nő", még üríteni is inkább zsebkendőbe..
2022. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 he84 ***** válasza:
100%
Hát pedig ez nem egészen így van kérdező. Lehet hogy több dolgot várnak el itt-ott olykor a férfiaktól, de nem azért, mert hogy így legyen igazi férfi, hanem egyszerűen a társadalom egy része furán kezeli ezt. És hidd el, hogy nekünk nőknek is olykor nehéz, főleg ha olyannal vagyunk, aki nehezen fogad el önmagunkért és ezt-azt akar kényszeríteni, hogy szerinte csak akkor és attól leszünk igazi nők. Szerencsére én nőként még nem jártam így és egy barátom szerencsére elfogad úgy, ahogy vagyok és így szeret valóban. Még annak ellenére is, hogy nem vagyok nagyon nőies nő, mégis látja bennem a nőt, meg az embert is természetesen.
2022. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt azok mondják - és azok basszák fel magukat rajta - akik ostobák. Férfi vagy, mert férfi vagy. Nő vagy, mert nő vagy. Ennyi. Ha beszippant a Blikk Nők, akkor lesznek ilyen ostoba problémáid.
2022. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

A nő a szürke hétköznapokon folyamatosan bizonyít, - nem feltétlenül, ill. direktben azt, hogy nő, - de általában a nő "nyeri meg" a napi szintű pepecseléssel járó összes "rutinfeladatot", amelyek nem is tűnnek fel egy férfinak addig, amíg nem neki kell megcsinálnia.

54/ffi

2022. dec. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!