Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami új szleng vagy...

Ez valami új szleng vagy miért van majdnem több lájk a kommentjén mint a képen?

Figyelt kérdés

Az egyetemnek a HÖK-ös oldala kirakott Facebookra egy posztot, hogy a HÖK-öseink részt vehettek Siófokon az országos HÖK konferencián, íme a képek, és nektek mivel telt a hétvége?


És hozzászólt egy random csávó, hogy nekem azzal telt, hogy lediplomáztam és elkezdtem dolgozni egy normális helyem, mindezt csúszás nélkül, 30 éves korom előtt, lehetetlennek tűnik mi? 😶


És majdnem annyi a lájk a kommenten mint a képen amit kiraktak a HÖK-ösök.


Ez valamilyen új szleng vagy mi ebben ennyire népszerű?


2022. dec. 4. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Már milyen új szleng?


Nyilván a HÖK-ösöket froclizta, akik között vannak bőven "megélhetési egyetemisták": ha le is diplomáznak, jön a következő képzés, mert ebből élnek meg.

2022. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
hökös-ből lesznek a korrupt politikusok. akik már egyetemen is szimbiózisban élnek a pénzcsapokkal és leginkább az a dolguk, hogy lepattintják a hallgatókat és védik a vezetés érdekeit velük szemben. cserében jut pénz utazásokra erre arra.
2022. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Ez valamilyen új szleng vagy mi ebben ennyire népszerű?


az hogy végre valaki beolvasott a hökösöknek, mert azon kívül semmire nem jók, hogy az egyetem nevében mindenféle ingyen bulikra és utazásokra járjanak, de a valódi feladataikat, mint a hallgatóság képviselete bizonyos ügyekben meg nem végzik.


általában HÖK egy nagy banda, akik mindenkit magukalágyűrnek, idejük és kedvük sincs tanulni, azzal jutnak tovább, hogy ismeri őket az egész egyetem és a tanárokkal is már puszipajtások, mert hogy egy oldalon állnak. Kiállhatatlan mocsok banda.


Tisztelet azon kivételeknek, akik nem ilyenek és minőségi HÖK-ös munkát végeznek tanulmányaik mellett!

2022. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!