Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha egy simp vagyok?

Baj ha egy simp vagyok?

Figyelt kérdés

Nekem hoes before broes a mentalitásom és nem fordítva, mint a legtöbb férfié. Egy huszonéves fatcel vagyok, akin egész életében átnéztek a nők, vagy elhányták magukat. Haverokkal nem szeretek játszani, mert nincs bennük a pussy, amire már úgy kivagyok éhezve, mint aki évek óta nem ett volna ételt. Amint bekerül egy lány, úgy ugrok rá mintha nem lenne holnap. természetesen kapom a simp jelzőt mint állat és az utálatot a haveroktól, hogy öljem meg magam mert simp vagyok, elhanyagolom a haverokat és mindig csak a nők. Egyszerűen kapálózok a lehetetlen után, tudom, hogy nem lesz soha senkim, de mégis simpelek. Baj ez?

Ui: Ha nem érted amiről beszélek, akkor görgess tovább, nem kell leírnod, hogy ebből egy szót sem értesz. Lényegében a simp: megalázkodó férfiakra mondják, akik annak reményében hogy később ezért pussyt kapnak, hagyják hogy kihasználják őket és felhőtlenül rajonganak a nőkért, majdhogynem Istenként tekintve rájuk.



2021. aug. 10. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Baj
Nem baj
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj biztos találni fogsz egy olyan nőt aki domináns ,például multkor itt hirdette magát egy csaj aki alatvalót kereset.
2021. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Simp nőknél nem gáz.

( a Simp jelző nem csak a férfiakat takarja)

2021. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Utálni fogsz, de mi lenne, ha tennél azért, hogy legyen nőd? Elmész terembe, kib**szod magad, mint Schwarzenegger, eljársz aztán bulizni és tapadni fognak rád a nők, mint legyek a szarra. Easy.


Csak otthon siránkozol, hogy brühühü, nincs nő, brühühü, így nem lesz semmi soha, érted.


Nem rossz szándékból mondom ám, szal' ne triggerelj. Eskü jót akarok. Tegyél érte, hogy legyen nőd.

2021. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
A nők gusztustalanok és büdös a "pussy"-juk amire úgy ácsingózol. Én undorodok a nőktől, mondom ezt nőként.
2021. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
#4. Akkor egyúttal magad is gyűlöld csajszi.
2021. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy cseszed el az életedet, ahogyan akarod. Nem kell bizonygatnod ezt itt.
2021. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
De csak szexet akarsz vagy baratnot, mi a celja a simpkedesednek?
2021. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!