Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelitek az idősebb...

Hogy kezelitek az idősebb bunkó embereket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok aki idősebb másoknál és azt hiszi, hogy ez feljogosítsa arra hogy lenézze a nála fiatalabbakat, viszont ő feltétlen tiszteletet követel tőlük csak mert idősebb
2022. dec. 5. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mint minden màs bunkó embert.


Igyekszem elkerülni.

2022. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha van ilyen, hogy betalálnak. Olyankor erélyesebben rászólok, hogy Uram! / Hölgyem! és megkérdezem, hogy végig tetszik hallgatni?! Aztán elmondom, hogy miért hülyék, utána általában megnyugodnak. Mármint ez így például munka közben szokott lenni.


Viszont, a magánéletbe inkább elkerülöm.

2022. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Helyzetfüggő, van amikor visszaszólok, van amikor röhögök rajta és olyan is volt már, hogy köpni-nyelni nem tudtam.
2022. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
A bunkóság nem korhoz kötött.
2022. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Nehogy azt hidd, hogy a fiatalság nem nézi le az időseket.
2022. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly lett elegem abból, hogy a parton folyton odajött beszélgetni egy idős festőművész. A beszélgetés még rendben lett volna, csak valamiért azt hitte, az egész világ tanítványa, ahogy én is.

Fel nem tudom fogni, hogy lehet valaki ekkora szereptévesztésben, de egyszerűen utasítgatni kezdett, hogy házasodjak, írjam meg élete történetét stb stb. Egy idő után egyszerűen udvariasan lekoptattam, vagy máskor ment a partra.

Úgy vettem észre, a 50 feletti generációkra nagyon jellemző, hogy nem érzik, hol határ és túlbecsülik a képességeiket.

2023. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!