Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszélek rosszindulatúan...

Miért beszélek rosszindulatúan másokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos észrevettem magamon hogy rendkívül lenézően tudok beszélni másokról sokszor. Ez főleg azután jön elő hogy valaki túl közel állt hozzám a buszon,meglök vagy bármi kicsit is irritálót csinál. Ez amiatt is van mert szorongok attól ha vkinek csak a ruhája hozzámér,utálom ha bámulnak mert nem értem mi olyan érdekes számukra. Alapvetően egy csinos nő vagyok de még így sem értem hogy miért kell zavaróan bámulni. Volt hogy egy könnyűvérűen viselkedő csajt lehordtam a pasim előtt. Nem tudom hogy ezeket miért csinàlom és hogy miért van hányingerem az idegenektől mert ezek mellett úgy gondolom hogy jó ember is vagyok. Jótékonykodom,segítek..szóval a tetteimbem mutatkozik meg a jóság. Nem szeretném hogy mások rossznak gondoljanak de sokszor nem tudom visszafogni a rosszindulatú megjegyzéseket viszont utána rosszul érzem magamat. Ti éreztetek így? Mi vált be ez ellen? Szeretnék ettől megszabadulni

Köszi előre is!



2022. dec. 6. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányod van. Meg szorongsz. Terápia segít.
2022. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű belső düh van benned valaki vagy valakik iránt és ez kisugárzik másokra is! Talán velem is ez van!
2022. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Igen,ilyenkor erős dühöt érzek

Talán az egyetemi és munka okozta stressz is rátesz

2022. dec. 6. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ez volt.Pasi vagyok.

Ami nekem bevállt ilyenkor,hogy viccre vettem.Sőt nem is hogy egyszerű viccre,hanem ilyen cinikus viccre,mikor valaki feldühitett.

Megjegyzéseimnél érezték hogy viccelek,de kicsit a cinizmus fűszerét is éreztettem velük.

Nekem ez vállt be, hogy mindig viccet alkottam a dühömből.Ja,meg leirtam naplóba ezeket később.


Stressz ellen meg kérd meg a párod hogy adjon néha masszázst.Nekem mindig beválik :D

Valamint,B1 hiány is okozhat iritációra való hajlamot.Ennek hiánya álltalában sok kávé és vagy sok csoki fogyasztás végett alakul ki.

Esetleg valamilyen B komplexet is megpróbálhatsz ha úgy érzed.Vagy csak kevesebb kávé, ha sokat iszod, mint én anno xd

2022. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!