Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés egyedül elutazni...

Milyen érzés egyedül elutazni egy másik országba városlátogatás céllal?

Figyelt kérdés

Egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy egyedül kiutaznék Milánóba egy hosszúhétvégére, várost nézni, sétálni, kikapcsolódni.


Angolul folyékonyan beszélek, szóval a nyelv lenne akadály. Igazából kíváncsi vagyok milyen érzés lenne, azt mondják, hogy egyedül elmenni utazni egy jöó önismereti út.


2022. dec. 8. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Klassz.
2022. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó, bár ilyen messze nem voltam, Kassa, Szatmárnémeti, Nagyvárad, Szabadka ami hirtelen eszembe jut, én élveztem 😊
2022. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Olyan, mint sótlan sültkrumplit enni: jó-jó, mert ott a krumpli íze, de azért érzi az ember, hogy hiányzik valami. Nem mondanám élvezhetetlennek, főleg ha az ember képes feltalálni magát, de közel sem ugyanaz az élmény.
2022. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Londonba tervezek majd kimenni, nem azért mert egyedül akarok, hanem mert nincs kivel...
2022. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok kanari szigeteken, mert szetmentem a barátnőmmel, így külön mentünk .

Szerintem jó önismereti teszt :)

2022. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok szempontból sokkal jobb, mint társasággal. Nem kell alkalmazkodni a legkisebb dologban sem, mindent egyedül kell megoldanod (ami mindig jó gyakorlás ha alapból nem vagy hozzászokva), megtanulod hogyan élvezd a saját társaságod stb stb. Nekem mindig lenne kivel mennem, de néha fényévekkel jobb egyedül, olyankor nem hívok társaságot.
2022. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó érzés, nem kell senkihez alkalmazkodni, csak azokat a programokat csinálod, amiket te akarsz, ha nem okoz gondot a szocializáció, akkor simán lehet ott is barátkozni, mindenhol emberek laknak, még a "rideg" zárkózott skandináv országokban is bárki szóba állt velem, ha rámosolyogtam és tisztelettel szólítottam meg.

Viszont arra készülj fel, hogy Olaszországban nem biztos, hogy elég lesz az angol. Persze, fel tudod magad találni, mobilinterneted legyen, kell majd használni google fordítót, ha nem beszélsz olaszul, azzal egy rendelést le tudsz adni, vagy egy útbaigazítást tudsz kérni, de viszonylag nehéz úgy elbeszélgetni pl. egy kávézóban vagy egy kocsmában valakivel, hogy nem beszéltek közös nyelvet, ha ilyen céljaid is vannak, akkor kell valamennyire tudni olaszul, ott nem beszél mindenki angolul.

2022. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!