Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy fingani kellett de közben éreztétek hogy nem fing jön ki, majd mielőtt a gatyeszba csusszant volna vissza lehetett még szívni és rendesen kijött a fing?

Figyelt kérdés

Velem most történt meg először, elég fura érzés.

Ha lehet kort nemet is írjatok.

Lali 20F


2022. dec. 8. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan hogy azt hittem. Aztán kiderült hogy nem sikerült rendesen visszaszívni. Oszt nejem nem érti minek mosok gatyát egyenként. 43F
2022. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Huhh amúgy tényleg durva helyzet.

Elsőnek én sem tudtam hova tenni, csak azon szurkoltam nehogy kicsússzon,mert elég gáz lett volna.

2022. dec. 8. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerencsés még sosem voltam. Vagy fing, vagy be a gatyába.
2022. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
nem volt ilyen, tudom hogy mikor jön ki a fing vagy a kaki
2022. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha nem szilárd halmazállapotú. Na azt vissza nem szívod.
2022. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 Viszont azt jobban beissza a gatya, nem kell annyira sietni utána a budira.
2022. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt de az be is csúszott, ráadásul bringázás közbe, éreztem jót fingani kell, aztán menet közbe, meg emeltem a fenekem a bringán ki engedjem a fingot hát helyete kula jött, jobban az volt a bajom hogy akkor csak egy laza bő farmer rövid gatya volt rajtam, boxer alsó nem volt rajtam, kénytelen voltam vissza ülni az ülésre teljesen szét pasziroztam hazáig, alig vártam haza érjek egyből zuhanyozni, kb 2 napig áztattam a farmer rövid gatyám, úgy hogy ez a hirtelen fingás akkor annyira nekem nem volt jó.
2023. jún. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ültem a kanapén és hang nélkül fingtam majd be ment a bugyiba de szerencsére folyékony volt
2023. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!