Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamik, mikor...

Túlsúlyos kismamik, mikor éreztétek először a baba mozgását és mikor látszódott rendesen hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Én most 5+1 hetes vagyok csak érdekelne hogy ki mennyi idősen tapasztalta ezeket :)
2012. aug. 15. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

17 hetesen egyértelműen éreztem! Látszódni az igazi terhes pocak olyan 20-22 hetesen látszott :)



32hkm

2012. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 18 hetesen éreztem valamit,de nem tudtam mi az,utána a 20.héten egy hirtelen erős rúgást,ami után közvetlenül az apja is odatette a kezét és Ő is érezte.Látni is lehetett hogy rúg.Kb 22-23 hetesen meg kinyomta magát.Lehetett simizni.

A hasam olyan 22-23 hetesen kezdett terheshas lenni,kivéve ha ülök:) Akkor úszógumik is látszódnak ám.:P

Vigyázz magadra,Boldog babavárást

2012. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

17 hetesen éreztem egyértelműen a babám mozgását.

És a túlsúlyom ellenére is 11 hetesen már látszódott, hogy kismama vagyok.

2012. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 15 hetesen éreztem először, aztán egy hét szünet, és utána azóta folyamatosan. Kb 16 hetesen látszódott már, hogy nem zsírhas, hanem terheshas, bár nem tudom, nálad mi számít túlsúlyosnak, én annak tartom magam a 165 cm-vel és a 71 kg kezdősúllyal... :)


Gratulálok és szép babavárást!


26 h km

2012. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy? Kérdező mikor érezted először, a baba mozgását és mikor látszódott rendesen hogy babát vársz?
2021. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!