Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tartozni mindenkinek egy...

Tartozni mindenkinek egy jogosítvány miatt megéri, vagy inkább érdemes nem folytatni?

Figyelt kérdés
Sajnos voltam olyan hülye hogy alacsony jövedelem még pár száz ezert forint megtakarítással elkezdtem a B kategóriàt. Már sok órát vettem és buktam is kétszer is anyagi csődbe tett már ez az iskola sajnos. Mindenki azt mondja fokytassam de már anyagi csődben vagyok sajnos, órákat kéne venni és akkor újra menni forgalmi vizsgára. Ezért érdemes kölcsönöket elfogadni és még nagyobb szarba keverni magam?? Mert már így is szarul állok és akkor még nagyobb szarba leszek mert a pénzt meg is kell adni ráadásul akkor sem biztos hogy sikerül. Fogorvoshoz is kéne menni az is egy kisebb vagyon lesz. Semmi gondom nem lenne ha nem fogok bele ebbe vagy is lenne de nem ekkora. Sajnos elhittem hogy ezt még lehet szerezni 300 ezerből de az sajnos ez nagy kamu. Ahogy elnézem a neten más embereket is szpatnak rendesen. Jó mondjuk én sem vagyok annyira okos ezért van nagyon szar munkám nagyon szar pénzért. Mit tegyek, nem gondoltam hogy ekkora baj lesz ebből.

2022. dec. 9. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Érdemes befejezni, ha nem tartod magas esélytelennek. Jól jöhet ez még ezer helyen az életben.
2022. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt is megteheted, hogy egyelőre jegeled a dolgot, kicsit összeszeded magad anyagilag, aztán majd tavasszal/nyáron folytatod.
2022. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem maradt sok idő befejezni a képzést. Már régen elkezdtem.
2022. dec. 9. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

akkor majd újrakezded elölről és még többet fizetsz. Vezetés nem rakétatudomány.


volt amúgy célja? miért kezdtél bele, ha annyira csóró vagy? Miért nem tanultál, hogy ne bukj meg?

2022. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Újrakezdeni biztos nem fogom, már így is luxus volt hogy ezt megengedtem magamnak meg is bántam. Tönkre menni már nem szándékozok, egyébként forgalmi vizsgára nem lehet tanulni vagy sikerül vagy nem sok mindentől függ.
2022. dec. 10. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Már hogy a fenébe ne lehetne tanulni forgalmi vizsgára? A forgalmi helyzetek véletlen szerűen alakulnak, de a betartandó szabályok ugyanazok, mint amikből az elméleti KRESZ vizsgán már átmentél. Nagyon is tudsz rá tanulni, hogy milyen helyzetben mit hogyan kell csinálnod, mire milyen sorrendben kell figyelni.


Azzal is tudsz készülni a forgalmi vizsgára, hogy elmész ismerőssel, ő vezet, de te mondod neki, hogy mikor mire figyelsz, milyen döntéseket hozol, ő meg kézi, hogy miket hagytál ki.


Ha nincs valódi szükséged a jogsira, akkor tényleg luxus. De ha megszerzed a jogsit és elmész vele olyan munkába dolgozni, több pénzért, ahova nélküle nem vennének fel, akkor már befektetés a jövődbe, hogy jobb legyen a megélhetésed.


Ha rövid időd van befejezni, akkor szedd össze magad nagyon és ne eb-t séfeket keress, hanem megoldásokat, hogyan tud sikerülni!

2022. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van, aki nem alkalmas a vezetésre. Én 90 óra és több sikertelen vizsga után elfogadtam, mert már nem tudtam több pénzt rászánni.


Ez van, beszélek felsöfokon 2 idegen nyelvet, meg idézek az Íliászból és f*sza kis kézműves termékeket készítek és megteremelem a család zöldségigényét a veteményesemben, és átmentem az egyetemen a Gazdasági matekon, amin az évfolyam fele minden évben kibukik, de vezetni nem tudtam megtanulni, nem ment, nagy hülyeségeket csináltam, nem tudtam soha odafigyelni, reagálni.


Nem érzem, hogy fogyatékos vagyok, egyszerűen nem ment. Szerintem jobb ezt elfogadni, minthogy én legyek a következő a hírekben, hogy elütött valakit.

2022. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, 7-es, nekem meg a matek nem ment soha. Nem vagyunk egyformák.
2022. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na igen, 8-as, arra célzok, hogy mindig úgy van beállítva, mintha mindenki képes lenne megtanulni normálisan vezetni.
2022. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!