Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mindenkinek aki most kezdte a...

Mindenkinek aki most kezdte a jogosítványt volt tanpálya vagy azonnal forgalomban vezettek elsőre?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván először olyan helyre visz az oktató ahol nincs forgalom, aztán helyet cseréltek és mondja miket csinálj, ha minden jól megy vezetés ügyileg akkor rövid időn belül ki mehetsz a forgalomba.
2022. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első órán üres parkoló, másodikon kisebb, alacsonyabb forgalmú út, harmadik órától meg rendesen a városi forgalomban.
2022. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elso alkalommal az ora elejen csak kormanyoztam,kozben rovid idore ugymond megkaptam a fek vagy gazpedalt.ezzel felmerte az oktato nagyjabol,hogy mennyire erzem az autot pl kanyarokban,hogy a pedalokat,hogy tudom kezelni.ezutan egy gyer forgalmu reszre mentunk,ott eloszor atbeszeltuk a fontos dolgokat majd gyakoroltuk az elindulast,valtast harmasig aztan megallast.ugyes voltam igy egy kicsit bele is kostoltam a forgalomba ott a kornyeken.majd hazafele rovidebb,hosszabb idore teljesen en kezeltem a varosban is az autot.

Durva volt elso alkalommal atmenni a soksavos,rettegett gorgeometrias csomoponton 😅,de elve megusztuk.

Kovetkezo alkalommal mar rendesen varosban vezettunk,ekkor mar csak en kezeltem az autot,es bejartuk a belvarost is.

2022. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!