Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők! Ti mit csináltok,...

Lányok/Nők! Ti mit csináltok, ha pisilésnél nincs se wc-papír, se zsebkendő?

Figyelt kérdés

Előfordult már veletek, hogy nem volt egy mosdóban se wc-papír, se nálatok zsepi, és úgy kellett pisilnetek?

Hogyan oldottátok meg a problémát Hogyan öltöztetek vissza? Mit lehet ilyen esetben tenni ha nincs kitéve WC-papír?



2022. dec. 10. 07:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Egy nőnél mindig van papirzsebkendo ilyen esetekre. Sőt, kapaszkodj, az átlagnál van betét/tampon is
2022. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy általában van, én azt kérdezem, hogy mit lehet tenni olyan esetben, ha valamiért mégsincs. Nyilván kicsi a valószínűsége, de biztos előfordult már mindenkivel.
2022. dec. 10. 07:38
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Mielőtt bemegyek pisilni már előkeresem a zsepit, ha esetleg nem lenne akkor kérnék valakitől, vagy vennék valahol egy tizes zsepit.
2022. dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez max olyankor van, ha nem veszem észre előre (pl meg vagyok róla győződve, hogy van nálam, és mégse). Tervezetten nem megyek be, ha semmi nincs.

De kérdésre a válasz: őrülten turkálom a táskámát, hátha legalább egy félig használt zsepit találok, amivel nagyjából meg tudom törölni. Ha végképp nincs semmi, akkor jön a vécé fölött táncolás :D, azaz rázom az alfelemet, hogy nagyjából lerázzam a megült cseppeket.

Nyilván így is vizeletes lesz az alsónemű, ahogy a férfiaknál is az lesz, ha csak lerázzák és nem letörlik, pedig nekik könnyebb... Ha hazaértem, tiszta bugyit veszek.

2022. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Sose fordult még elő. Mindig van a táskámban, zsebemben 1-2 tiszta zsepi, az pont elég.

Ha előfordulna akkor nedves törlőkendő, kérnék valakitől. Kifelé pedig mindenképp jelezném, hogy elfogyott a wc papír.

2022. dec. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

#4 Én mindig megtörlöm wc papírral, itthon pedig le is öblítem a mosdókagylónál…

37/F

2022. dec. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, felhuzom a bugyim. Pár csepp pisitol nem lesz semmi bajom.
2022. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 K.O. ***** válasza:
65%

en megvárnám amig megszarad:D nem tudnek ugy tovabbmenni.. meg ugye ahogy lepsz az kenodik el.. aztan ha megszaradt, szereznék valahonnan nedves torlokendot, onnantol egy kicsit tisztabban ereznem magam

de szerencsere mindig sokan jarkalnak ki-be, megkerdeznek valakit nincs-e naluk zsepi vagy valami, aztan csusztassák be:D

2022. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Akkor nem pisilek
2022. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Megrázom a p1csám, mint a kutya, azt kész.

22L

2022. dec. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!